2737
2734
عنوان

شماره دوران مجردی😧همه در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 108 پست
نمی فهم داری برای خودت می بری ومی دوزی اصلا متوجه نمیشم چی میگی واین اطلاعات مغرضانه را ازکجا اورده ...

عزیزدلم این اطلاعات وهرچی اطلاعات وجنایت راجب اینا وبقیه اس روهمه میدونن.ولی وقتی بخوای خودتوبزنی به بی خبری نیازی به بحث نیس.شاید دوس نداری بفهمی یابدونی.نمبتونم تحمیل کنم که بهت.خواستی تحقیق کن جنایات روببینی که البته میدونی .نخواستی هم که بحثی نداریم ونمیکنیم.من حقیقت روگفتم.حالا تو افکارت متفاوته نمیخوای به روبیاری.وقتی متفاوته دیگه نمیشه تحمیلس کرد.اگرم نمیدونی تحقیق تحقیق تحقیق.بعیده که بی خبرباشی راجب جنایاتشون البته.خوش باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم این اطلاعات وهرچی اطلاعات وجنایت راجب اینا وبقیه اس روهمه میدونن.ولی وقتی بخوای خودتوبزنی به ...

والا شما ازجنایت حرف می زنی؟

من به شما توصیه می کنم کمتراخباررسانه های بیگانه را گوش بده بله کشورمشکلاتی داره توش اختلاس هم میشه ولی این استقلالی که داریم واین نه که به قلدران جهان میگیم خیلی با ارزش است البته بایداین مشکلات ونابسامانی ها هم برطرف بشه.

والا شما ازجنایت حرف می زنی؟ من به شما توصیه می کنم کمتراخباررسانه های بیگانه را گوش بده بله کشورمش ...

عزیزم ما باکسی بیگانه نیستیم همه ی ما انسانیم.باکسی دشمنی نداریم.هرکدوم هم یه جا ازکره ی زمین داریم زندگی میکنیم واعترافات وحرفای پدرمادربچه ها ویا دیگرجنایات به گوشمون میرسه .خبرای دروغ تلویزیونم گوش میدیم.خبرهم اگردروغ باشه مشخص میشه.کسی هم که بخواد متوجه بشه میشه.کسی هم که نخوادنه.باشه کمترگوش میدم رسانه های بیگانه رو😂.موفق باشی

2728