2410
2553
عنوان

شماره دوران مجردی😧همه در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 108 پست
تا پاکی را چی معنا کنیم. حد واندازه ارتباط را چگونه تعریف کنیم.

عزیزم شما جایگاهتون قطعا بهشت برین هستش 

من پاکی رو توی متهم و گناهکار ندیدن بقیه میدونم جسارتا 

شما ممکنه نماز صبحتم پاشی سر وقت بخونی ولی تو حرف زدنت با ادما محتاط نیستی 

یه حدیثی داریم میگه حرفی که زده میشه مث تیری هست که از کمان در میره دیگه برنمیگرده...

من به اندازه شما آیه و حدیث بلد نیستم ولی به همونی که بلدم معتقدم

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
جدی میده؟چه جالب

اره برید بگیرید اگ تامین اجتماعی هستین

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا حرفی که زدی فکر خودمم بود😆 فکر میکنم هم بهترین راه همینه  آخه کلا آدمی نیستم که سر و گ ...

ذهنتو درگیر نکن. اگه طرف خواستگار بوده و سرش به تنش میارزه مطمئنا بعد ازدواج مشکلی پیش نمیاره

من این خطم از ۱۵ سالگی دستمه! تو این ۱۲ سال هم  مشکل خاصی پیش نیومد. یه دائمی هم دارم که مختص محل کارمه. خونه باشم‌جواب نمیدمش.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2720

گلابتون جون من خودم بخاطر یه نفر که دوسم داشت سیمکارت ۱۰ سالمو عوض کردم با اینکه کسی دیگه نداشتش اون هم معلوم نبود اصلا چیزی بده یا نه حتی بالای۲سال هیچی نزده بود ولی عوض کردم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
این خطتو یجور گم و گور و نابود کن بعد سه تا سیم بگیر یکیشو بده به خانوادت یکیشم به طرفت ک خواستگار ...

ولک چه خبره😂😂😂😂😂 .والا من ازمجردیم تا حالا همین خطمو دارم.وقتی ازدواج کردمم دوست پسرم که اخلاقش بهم نمیخورد دیگه مزاحمم نشد.الان مثل قبلا نیس بابا طرف لات ولوت باشه کلی مزاحمت ایجادکنه.اون اگر میخواس پاپیش میزاشت.طرف میره میگه خوشبخت باشی بعدم بایکی دیگه اشنامیشه.واس من که مشکلی پیش نیومد.الانم گوشیا لمسی شده اگرمزاحمت کسی ایجادکنه بلاک میکنیم پیاماش میره تولیست بلاک تماسم نمیتونه بگیره یا به شوهر میگیم یه الو میگه وتمام😂

من نامزدم گفت خطتو عوض کن خودشم واسم خط گرفت میگفت دوست ندارم خط مجردیت با الانت یکی باشه مشکلیم پیش نیومد😐😂

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
این خطتو یجور گم و گور و نابود کن بعد سه تا سیم بگیر یکیشو بده به خانوادت یکیشم به طرفت ک خواستگار ...

خب من نمیتونم حتی دو تا همزمان داشته باشم 

یه دوستی داشتیم به اندازه موهای سرش دوس پسر داشت ولی با خط مخفیش 

اینه که بعد ازدواجش خط عوص نکرد فقط اون خط مخفیه رو که هیچکس شمارشو نداشت انداخت دور 

من خوشبختانه یا متاسفانه از اینجور سیاستای چرچیلی ندارن 

2714
من نامزدم گفت خطتو عوض کن خودشم واسم خط گرفت میگفت دوست ندارم خط مجردیت با الانت یکی باشه مشکلیم پیش ...

عاقل بوده😆

عاقل بوده😆

😂😂😂😂توام انشالله مزدوج شدی به همه بگو نامزدم دوست نداشت خط مجردیم با الان یکی باشه عجله نکن واسه خط گرفتن😂😂😂😂یهو دیدی جدی جدی همینو گفت😂😂😂

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
از نظر رشته ما روانشناسی اشتباهه گفتن این چیزا تو خود قرآن هم آیه اومده هرکسی مثل خودش قسمتش میشه مط ...

اخه این روزا همه دیگه با یه نفر رو بودن حالا نه خیلی روابط آزاد 

حدااقل به قصد ازدواج 

من ی خط داشتم  اعتباری چون زیر ۱۸سال بود به اسم بابام بود 

نامزد کردم نامزدم یکی واسم خرید از نامزدم جدا شدم پلی هنوز خط نامزد سابقم رو گوشیمه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
😂😂😂😂توام انشالله مزدوج شدی به همه بگو نامزدم دوست نداشت خط مجردیم با الان یکی باشه عجله نکن واسه ...

امیدوار باشم یعنی😂😂😂

اخه این روزا همه دیگه با یه نفر رو بودن حالا نه خیلی روابط آزاد  حدااقل به قصد ازدواج

مهم نیس باید شناخت باشه برا ازدواج خب مگه چیه 

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706