2733
2734
عنوان

دکتر زنان برای سزارین در تبریز

3911 بازدید | 21 پست

من الان ماه هشتم. دکترم اصلا اطمینان نمیده بهم که بخواد سزارین کنه. دکتر خوب برای سزارین لطفا معرفی کنید اخلاقشم خوب باشه. ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترت کی هست؟

پرویز آزادی. خیلی هم پولکیه. من حتی حرف پول هم نزدم باهاش که بگم به خاطر هزینش اینجوری‌میگه. ازش پرسیدم سزارین گفت هنوز معلوم نیس. بیمارستانا نمیذارن. منم تو استرسم این واسه بچه که خیلی بدتره. ب دکتری هس نسترن زارع پور ی بار رفته بودم پیشش، اما نمیدونم که عملش چطوره.

2728
پرویز آزادی. خیلی هم پولکیه. من حتی حرف پول هم نزدم باهاش که بگم به خاطر هزینش اینجوری‌میگه. ازش پرس ...

زارع پور عملش خوبه

من مريضش بودم همكارمم پيشش زايمان كرده راضي بوده

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
زارع پور عملش خوبه من مريضش بودم همكارمم پيشش زايمان كرده راضي بوده

از عملش راضی بودین؟ شما خودتون هم عمل کردین؟ کدوم بیمارستان عمل میکنه؟ هزینه چقده؟ منظورم‌اینه راحت سز‌ میکنه یا ادا اطوار میده؟ 

2738
از عملش راضی بودین؟ شما خودتون هم عمل کردین؟ کدوم بیمارستان عمل میکنه؟ هزینه چقده؟ منظورم‌اینه راحت ...

من تعریف موسی پور شنیدم دوستم زایمان کرده باهاش میگه خیلی مسئولیت پذیره، متاسفانه دکترهای مشهور تبریز هزینه اضافی برا سزارین میگیرن دکتر آزادی میشناسم خوبه 

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
ی نفر قبل بارداریم مریضش بود گفت اصلا راضی نیستم ازش. بعدش هم نمیدونم که الان قبول کنه یا نه

کی همچین حرفی زده معین زاده دکتر من بوده و تو ۲۴ آذر منو سز کرد خیلی خیلی راضیم حتی سوند هم نمیزاره عملم هم خیلی خوب بود و خیلیم زود سرپا شدم اونروزی ک من عمل شدم از ۷ تا باردار ۵ تاش برا معین زاده بود خوشبختانه من اولیش بودم 😊😊😊

2706