2726

آخیی

عزیییزم 

مبارکت باشه❤

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جون دلم ان شاءالله ک مثبت بشه و دامنت سبز 😍

منم دیروز تخمک کشی داشتم و شاید پس فردا انتقال بدن ولی میخوام بیام خونه مامانم بمونم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

سلام عزیزم

بله طبیعیه ولی سعی کن بیشتر استراحت داشته باشی

برنجو کته درست کن برای دو وعده که نخوای هر روز غذا درست کنی با یه خورشتی چیزی که زیاد کار نخواد

وقتی مثلا یک ساعت نشستی

یه ربع دراز بکش

از نظر غذایی هم خیلی به خودت برسو چیزای مفید بخور

زیاد تکون نمیخوم اما مجبورم غذارو خودم درست کنم اخه تنهام هیچکس پیشم نیست شوهرمم چیزی بلد نیست

اوایل بارداری درد داشتن طبیعیه 

ولی اگه خیلی اذیتی میتونی شیاف پروژسترون استفاده کنی.

منتها چون بارداریت طبیعی نبوده استراحتت رو زیاد کن 

نهارات رو سبک درست کن مجبور نباشی زیاد سرپا وایستی 

و اینکه هر مشکلی برات پیش میاد بنظرم خودسر و با مشورت دیگران کاری نکن فقط با مرکز تماس بگیر.

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
مبارک باشه خانمی پیش کی انجام دادی عزیزم؟راست میگن ای وی اف باید هرروز امپول زد؟

سلام عزیزم

منی هم که ای وی اف نکردم باید تا اخر بارداریم هر روز امپول زیرجلدی تزریق کنم

ربطی به ای وی اف و غیر ای وی اف نداره

بسته به شرایطه

من به خاطر دوبار سقطم مجبورم هر روز آمپول بزنم

دیگه ای وی اف که مراقبتای خاص خودشو داره

2706