2737
2734

سلام شبتون بخیر 

به نظرتون برای حالت اضطراب و تپش قلب شدید  و ناراحتی فلوکسیتین موثره ؟ تا حالا نتیجه گرفتین ؟

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید

من برا اینا رینوسالتین با دوقرص دیگه میخورم حتما برو دکتر سرخود نخور

از وقتی فهمیدم رفتنی ام ...همه چیز تغییر کرد ...از ته دل میخندم ....با تمام وجود گریه میکنم...با هر دم و بازدم واقعا نفس می کشم...هر صبح که بیدار میشوم حس میکنم زنده شدم...از کسی چیزی به دل نمیگیرم...از کسی توقعی ندارم... هنوز غنچه ی نازم رو با شیره ی جانم سیراب میکنم...هر بار سر تا پای نهال زندگیم رو برانداز میکنم...هر روز طلوع رومی بینم و غروب رو رصد میکنم... کوه  دشت  سنگ  صدای گنجشکها ...من هنوز نفس می کشم ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خوردم اما انقدر حالم بد بود توی اون روزا ک هیچ قرصی روم اثر نداشت.با تجویز پزشک میخوای مصرف کنی؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2728

نه سر خود هیچ دارویی نخور مخصوصا دارویه اعصاب

دوز مخصوص داره باید تحت نظر روانپزشک باشه 

سر خود نخور مریضی روت میمونه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من روانشناسم 

عزیزم فلوکستین برای این موارد که گفتی موثر نیست.

فلوکستین در زمره دارو های ضد افسردگی هست.

نه اضطرابی

خود سرانه مصرف نکنید.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738
من روانشناسم  عزیزم فلوکستین برای این موارد که گفتی موثر نیست. فلوکستین در زمره دارو های ضد ا ...

دو ماه پیش با همین نشانه ها و همچنین نشانه های افسردگی به دکتر مراجعه کردم بهم داد ولی نخوردم اونموقع به خاطر کاری که برام پیش اومد حالا که از اون کار فارغ شدم دوباره اومده سراغم به نظرتون بخورم 

چون دارم از غصه درونی منفجر میشم همش اشکام میریزه  انقد طپش قلب دارم  احساس میکنم قلبم داره میاد بیرون از سینم همش تنم رعشه داره از درون 

من خوردم اما انقدر حالم بد بود توی اون روزا ک هیچ قرصی روم اثر نداشت.با تجویز پزشک میخوای مصرف کنی؟

بله تجویز پزشک بوده برای دو ماه پیش ولی از الان میخوام شروع کنم 

پس مشکل شما افسردگی هست نه اضطراب

بله داروی خوبیه مصرف کن

ضمن اینکه پیشنهاد میدم حتما مشاوره برو.

روان درمانی خیلی می تونه موثر باشه.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
بله تجویز پزشک بوده برای دو ماه پیش ولی از الان میخوام شروع کنم 

معمولا این دارو واسه افسردگی داده میشه.مشاوره هم میتونه کمکت کنه عزیزم.من باتوجه به تجربه ی خودم میگم ک سعی کن هرچقدر که میتونی از داروهای ارامبخش استفاده نکنی و مشکلت رو با مشاوره حل کنی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
پس مشکل شما افسردگی هست نه اضطراب بله داروی خوبیه مصرف کن ضمن اینکه پیشنهاد میدم حتما مشاوره برو. ...

متاسفانه ایران نیستم و با مشاورای اینجا هم صحبت کردم اما نتونستم منظورمو درست برسونم و منظورشون رو بفهمم 

تمام زندگیم مختل شده دارم داغون میشم  میترسم به صبح نرسم بس که رعشه داره تنم 

متاسفانه ایران نیستم و با مشاورای اینجا هم صحبت کردم اما نتونستم منظورمو درست برسونم و منظورشون رو ب ...

میتونی از خدمات مشاوره ای انلاین استفاده کنی.

2706