2737
2739
نه عزیزم رژیم خودش به سمت سلامتی رفتنه نه بیماری

نه گلم انچنان ضربه میزنه 

اون ورزشه که به سمت سلامتیه 

خیلی کالریت کمه مواظب باش خدای نکرده 

بعد رژیم اثراتش رو میشه 

سعی کن بیشتر بندازی رو دوش ورزش تا کم کردن کالری

از رو تجربه میگم 

قرص مولتی ویتامینم حتما مصرف کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری تونستی عزیزم منم الان94ام واقعا نمیتونم 1200😔😔😔همش یه روز میگیرم ول میکنم

آهای عالیجناب عشق❤فرشته عذاب عشق❤حریف تونمیشه این قلب بی صاحاب عشق💕به خطر عشق بجنگید....پشیمون نمیشید💘💔
منم نود به بالا بودم  پيشنهادم اين پروتئن زياد داشته باشي  بخوايي ميگم چيا ميتوني بخوري& ...

شما الان چندی؟یه نمونه رژیمتو میگی من94ام و واقعا بریدم و نمیتونم 1200ببندم.بی ارادم

آهای عالیجناب عشق❤فرشته عذاب عشق❤حریف تونمیشه این قلب بی صاحاب عشق💕به خطر عشق بجنگید....پشیمون نمیشید💘💔
2731

مثلا غذاي امروزم 

نصف قوطي كبريت پنير چايي با عسل و سه تا كف دست نون 

ميان وعده چايي با خرما 

نهارم عدس پخته شده منظورم بدون روغن و نمك و چهار عدد قارچ 

عصرونه سيب 

شامم هم سالاد 

يعني كاهو كوجه و هويج رنده شده 

منم نود به بالا بودم  پيشنهادم اين پروتئن زياد داشته باشي  بخوايي ميگم چيا ميتوني بخوري& ...

میشه بیشتر توضیح بدی منم میخوام شام فقط پروتئین بخورم 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

به نظر من که بهتره با ۱۲۰۰ ادامه بدی ولی ورزش را زیادی کنی. چون کالری‌های آخر خیلی سخت می‌سوزند. اگر کم کردن وزن با عضله سازی و ورزش همراه نباشه بدنت از ریخت می‌افته. بهش فشار می‌یاد. حفظ وزن سخت می‌شه. تو ۱۲۰۰ بخور و اون ۳۰۰ تا را ورزش کن اگر می‌تونی.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2738
كسي نيست برم  ؟تجربيات لازم ندارين؟

من نزدیک ده کیلو اضافه دارم.بیشتر شکم و پهلو.چیکارکنم تا عید حداقل بشم 59 یا 60 

الان 65 با قد 162 

باشگاه نمیرم.خیلی اهل ورزش نیستم.نهایت حلقه.نمیشه فقط با رژیم شکمم صاف بشه

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
شما الان چندی؟یه نمونه رژیمتو میگی من94ام و واقعا بریدم و نمیتونم 1200ببندم.بی ارادم

شما نباید ۱۲۰۰ ببندی شما وزنتو باید در بیست ضری کنی منهای ۱۰۰ کنی میشه کالری روزانت هرپنج کیلو که کم کردی ۱۰۰ تا از کالریت کم میکنی

این نیز بگذرد...                                   
2706