2737
2734

سلام خانما امروز میخواستم داخل لباس شوییم مایع لباس شویی سافتلن بریزم ولی تو کدوم مخزن بریزم وکددم دکمه رو بزنم  اصلا بلد نیستم 

لباس شوییم آبسال 

قبلا بهم توضیح دادن الان یادم رفته 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

باید دفترچشو ببینی مدلا فرق دارن

بله من فقط مایع میریزم پرسیل

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اکثر وقتا میع میریزم

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2738

من سامسونگدارم همونجا که پودر میریزم مایع هممیشه ریخت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من مایع رو تو مخزناش نمیریزم 

مستقیم داخل لباسشویی میریزم 😁

آخه مایع روانه، تا در مخرن رو میبندی وابکشی شروع میشه مایع به فنا میره 

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

من هم مايع ميريزم هم پودر

سه تا جايگاه داره تووسطى مايع بريز

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
همون جه که تایدرو میریزی بریز شستشو عادی کفایت میکنه

آخه لباس شویی من جلی مایع داره ولی دکمه مخصوص هم داره من بلد نیستم  چجوری دفترچه شو پیدا کنم 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2706