2733
2734
عنوان

قهر کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 70 پست
اوخی زودرنجه،،میگن کسایی که اینطورن مادراشون باغصه خوردن شیرشون میدادن یاحالشون خوب نبوده کلاشیرمیدا ...

شیر خشکی بوده

سنگ هم باشه کم میاره

منم کم میارم

الان ناراحت شدم آنقدر بد غذا و لوسه عین بچه دوساله 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ مسخره😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕 حالا از سرچی قهر کرده؟😕😕😕😕 اینقدم لی لی ب لالاش نذار..... ولی خب ...

من بهش گفتم آرزو دارم از اینجا برم‌ارزو موبراورده بکن 

بعدش شماره معلم زبان و هر اطلاعاتی که می فرستم براش بهشون اهمیت نمیده

فک کنم عین حرفم این بود که تو به حرفم اهمیت ندادی خدا شاهده

همین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
وای مثل داداش و بابای من اوووووق داداشم ک 28 سالشه منو مامانم کلافه شدیم از دستشون

اوف بابای خدا بیامرز منم همین بود. مامانم اوایل منت میکشید. بعد بهش گفت ول کن. خودش میاد غذا میخوره بعد دیگه همین شد. خودش قهرش تموم میشد. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2738

من قهر میکرد از همه چی تحریمش میکرد

غذا هم واسش درست نمیکردم فقط واسه خودم درست میکردم زود میخوردم ظرفارو میشستم و تمام

میرفت از بیرون غذا میخرید منم با کمال پررویی مینشستم از غذاش میخوردم چپ چپ هم که نگاه میکرد محلش نمیذاشتم

فقط یه بار پیتزا خرید خورد تا حالا تو دلمه که چرا از پیتزاش نخوردم ۱۰۰ بار هم بهش گفتم اون پیتزا تو دلمه ۲۰۰ بار هم گفته اه اه اصلا خوشمزه نبود ولی تا حالا قانع نشدم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
ولی بی تفاوتی بهترین راهکاره. ما خودمون هم که باشیم وقتی ببینیم طرف هی میاد سمتمون و مثلا غذا میزار ...

منم بی تفاوتم 

ولی اگر‌شام ناهار ندم‌بهش

بعدا میره به مامانم میگه این واسم شام ناهار نپخته!!!

خوب دلم سوخت چهار روز میاد خونه هیچی نمی خوره از جمعه عصر

گفتم میوه پوست بکنم بخوره

اوف بابای خدا بیامرز منم همین بود. مامانم اوایل منت میکشید. بعد بهش گفت ول کن. خودش میاد غذا میخوره ...

خدا رحمتش کنه

مامانم ناز داداشمو میکشه

میگم بدبخت دو روز دیگ زن بگیره تو فش میخوریا

زنش میگه کی تورو اینجوری بار اورده نازتو میکشه

والا دیگه به پای شوهربچه ننه ی من نمیرسه تودوسال عقد یه سالش قهربود بامن الکی الکی منم دیگه صبرم سرا ...

یه چیزی بهت میگم باورت نمیشه از ۸ سال فکر کنم ۷ سال و نیمش قهر بود

بیشتر وقتا خودمم نمیفهمیدم چرا قهر کرده فقط میدونستم قهره

یه بار از حموم دراومد زمستون بود گفتم عزیزم لباس بپوش سرما نخوری ۱ ماه و نیم باهام قهر کرد😐

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
خدا رحمتش کنه مامانم ناز داداشمو میکشه میگم بدبخت دو روز دیگ زن بگیره تو فش میخوریا زنش میگه کی ت ...

به خدا یکی دیگه هم گفت داداشم اینجوریه گفتم بی چاره زنش 

چون شوهر من فوقالعاده بد غذاست

و شک ندارم بچه هم اونم نگاه میکنه میشه مثل اون

یه چیزی بهت میگم باورت نمیشه از ۸ سال فکر کنم ۷ سال و نیمش قهر بود بیشتر وقتا خودمم نمیفهمیدم چرا ق ...

شوهر منم حرف گوش نکنه

حالم بهم می خوره از قهر کردمیگم کاش منم اهل قهر بودم

چون مامان باباش یه ماه یه ماه قهر میکنن

باهم حرف نمی زنن

2706