2737
2734
عنوان

قهر کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 70 پست

اوخی زودرنجه،،میگن کسایی که اینطورن مادراشون باغصه خوردن شیرشون میدادن یاحالشون خوب نبوده کلاشیرمیدادن روبچه تأثیرمیزاشته،،،،اینکه شمازودرنج نیستی خیلی خوبه،،خیلیم سخته همش بایدحواست باشه ناراحت نشه😕ولی اگه ناراحت شداگه باشوخی کردن حل میشه اینطوری ازدلش درار.سخته ولی❤️

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
😁😁😁😁😁😁آفرین...پدرمو درآورده بود باقهراش😕😕😕😕😕

من ۸ سال تحمل کردم قهراشو 😁😁

ولی واقعا زندگیم زهرمار بودااا

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت ببخشید خیلی بچه است .

اینکه خیلی قهر میکنه و طولانی مدت یک دلیلش میتونه این باشه که شاید شما چند بار نازشو کشیدی و الان پررو شده 

یا اینکه توی بچگی خلا عاطفی داشته.

اگر مورد اول باشه مه سعی کن جلوی خودت رو بگیر که منتش رو نکشی یا اگر مقصر خودت هستی نهایتا یک عذرخواهی ساده بکن.

اما اگر مورد دوم باشه یه خورده کار سخته چون خلا و کمبود عاطفی خیلی طول میکشه تا جبران بشه

2728
محلش نده. شام بپز جلو چشمش بشین بخور بهش تعارفم نکن.

فایده نداره من همه ی اینکارا رو میکردم بیشتر میرفت تو قیافه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2738
راستش منم همینم غذا می وزن میارم  الان میوه رفتم خریدم پوست کندم گذاشتم جلوش  شیری که&n ...

چ مسخره😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

حالا از سرچی قهر کرده؟😕😕😕😕

اینقدم لی لی ب لالاش نذار.....

ولی خب اگ شماهم بخوای اونجور رفتار کنی این بحث تمومی نداره....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من دوسال تحمل کردم...عقدم

نه پس من آستانه ی تحملم بالاتره😁😁

خب آشتی کردیم قربونت برم بعدعید یاتابستون عروسیمه

خداروشکر خوشحالم

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین مثلا بپرس میوه میخوری برات بیارم؟؟؟؟

اما سرخود پاک نکن بزار جلوش....

اگ جواب نداد خو دیگه هیچ ...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706