2737
2734
عنوان

میخوام بهش بگم حامله نیستم😔

833 بازدید | 62 پست

شوهرم خیلی احساساتی هست

قبل اقدام بهش گفته بودم که اگه حامله شدن به کسی چیزی نگیم تا پنج شیش ماه

ولی شوهرم هیجان زده شده همش سعی می‌کنه ی جورایی به مامانم بفهمونه من باردارم

بعد اونم سریع به مامانش میگه 

چند روز قبل بیبی زدم هاله کم رنگ داشت

امروز دوباره امتحان کردم پرنگ بود هاله ش

بهش میگم آزمایش دادم منفی بود

خدایا شکرت......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقول مادرشوهرم نه توکار خیر نیار.....وقتی که هست چرا بگی نیست....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728

عزیزم خوب چرا ندونن،خوشحال میشن،ولی شوهرتو قانع کن تا سونو قلب ندادی چیزی معلوم نیست و به کسی نگه،،،ولی خدایی تا پنج شش ماه مگه میشه مادرتون نفهمه

ولی باز خودتون بهتر میدونید

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2738
روز جمعه رفته صدقه داده  بعدش دعا کرده بچم و زنش سالم سلامت باشم

😂😂😂چه عاشقه 

گناه داره اذیتش نکن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
روز جمعه رفته صدقه داده  بعدش دعا کرده بچم و زنش سالم سلامت باشم

آخی،طفلی چه ذوق داره،ایشالا صحیح و سلامت بیاد بغلت

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2706