2733
2734
عنوان

همه کسایی که اعتماد به نفس ندارید و حقتون رو از زندگی نگرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 47 پست
منم همینطور ، شما هم مثل من فکر میکنی الان بقیه در موردم چی فکر می‌کنند ؟؟ اینکه از نظر بقیه چه طور ...

آره خيلي. به اين موضوع فكر ميكنم كه الان بقيه پشتم چي ميگن 

نظر بقيه برام مهمه

البته نه همه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اعتماد به نفس نداشتن باعث میشه زندگی آدم خاکستری بشه ، سایه افسردگی هم به زندگیمون اضافه میشه ، خودمون متوجه نمیشیم که افسرده ایم اما بقیه متوجه میشن ، خیلی ها از این موضوع سواستفاده می‌کنند و خیلی های دیگه هم ما رو جدی نمیگیرن ، اعتماد به نفس نداشتن یه نقاب روی صورت ما میذاره که نمیذاره شخصیت واقعی ما مشخص بشه 

از همين حالا تمرين كنيم 👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿

اره مینوش جان ، فقط اینکه سخته میدونی ، من یه مدت پیش روانشناس هم میرفتم الان هم دوباره از فردا میرم حرف های دکتر رو فردا اینجا مینویسم . ایشالا بتونیم اعتماد به نفسمون رو به دست بیاریم

2731
آره خيلي. به اين موضوع فكر ميكنم كه الان بقيه پشتم چي ميگن  نظر بقيه برام مهمه البته نه همه

منم همینطور ، اما دیدی بقیه رو ؟؟ الویت اول و آخرشون خودشون هستن و تمام . میدونی فکر دیگران هم مهم هست اما تا جایی که باعث نشه روال زندگی ما مختل بشه

اره مینوش جان ، فقط اینکه سخته میدونی ، من یه مدت پیش روانشناس هم میرفتم الان هم دوباره از فردا میرم ...

انشالابتونیم منم اعتمادبه نفسم خیلی پایینه

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
روانشناس تاثير داشت عزيزم؟

اره عزیزم اما تاثیرش مقطعی بود برای من ، چون یکم حرفاش رو گوش نمیکردم و اینکه یه مدت مشغله زیادی داشتم فرصت نمیکردم برم پیشش اما اره خیلی به من کمک کرد خیلی ، باور کردم منم خوشگلم منم خوبم باسوادم ، اما بعد از یک مدت باز دوباره حالت هام برگشت و این چند روز هم اوجش بود خیلی دپرس بودم که تصمیم گرفتم فردا هر طور شده بهش سر بزنم 

2738
انشالابتونیم منم اعتمادبه نفسم خیلی پایینه

اره ایشالا عزیزم ، اگر دوست داری شما هم تجربه های خودت بگو از اینکه اعتماد به نفس نداشتنت چه طور تاثیر خودش رو توی زندگیت و رفتارت نشون میده ؟؟ منشا این کمبود اعتماد به نفس از کجا هست ؟

زندگیت چالش جدی تا بحال داشته؟

نه چالش جدی اما من از موقعی دچار کمبود اعتماد به نفس شدم که دوره راهنمایی که دوره بلوغ بود بچه های کلاس به من میگفتن زشت ، این شد یه زخم روی قلب من ، که با اینکه ۲۲ سالم شده تا قبل از اینکه برم پیش دکتر بهم گفت تو اتفاقا خوشگل هم هستی ( چند نفر دیگه هم به من گفته بودن ) و اینکه مثال جوجه اردک زشت رو برام زد 😂 اما چون جلسات رو ادامه ندادم خیلی نتیجه نگرفتم 

كاش من ميدونستم منشا كجاست؟

از چه نظر اعتماد به نفس نداری ؟؟ خوب ببین میتونه از تربیت خانوادگیت باشه ، یا یه خاطره ناخوشایند در کودکی ، من دقیق نمیدونم اما روانشناس حتما میتونه بهت کمک کنه 

2706