2733
2734
عنوان

جاری خودشیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 6032 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست فکر میکنی داره به نفع خودش کار میکنه به اینا میگن سیاست زنونه رابطه تو و شوهرت رو بهم میریزه بعدن مظلوم نمایی میکنه یا اشتیتون میده که تو دل بقیه جا بشه یه بار خفتش کن و تهدیدش کن گفت تهدیدم کرد با عشوه و لوندی و مظلومیت بگو نه کی

حس میکنم منم جاری دار شم به من حسودی کنه اخه برادر شوهرم خیلیییی خیلییی دوسم داره و رابطمون عالیه ول ...

واای من هم همینطور. با برادر شوهرم همسنیم و مثل دوتا دوست. اونروزی شوهرم میگه داداشم زن بگیره دوستیتون خراب میشه.

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2728
مثلا میریم خونه مدر شوهرم هممون نشستیم جاریم پامیشه میوه پوست میگیره توی ظرف میزاره میاد میده دست شو ...

خوب تو چکاره ای

دلبری کن قبل از اینکه برای شوهرت دلبری کنن

یا بهش بگو زنش دست داره عزیزم

براش پوست کنه

💜
2738
میریم مسافرت به من زنگ نمیزنه به شوهرم زنگ میزنه میگه کجایین؟ احتیاط کنین 

جاری منم این مدلیه ولی برام مهم نیست.حتی عیدها و مراسم رو بوسی هم میکنن. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

مثل جاري خدا نشناس من

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2706