2410
2553
عنوان

کتاب 😍😍

87 بازدید | 10 پست

دوستان خوندن این کتاب رو به همتون توصیه میکنم 😍😍 

ببخشید توی تاپیک قبلی یادم رفت توضیح بدم ؛ این کتاب خاطرات شهید ابراهیم هادیه که واقعا میتونم بگم فوق العادس 

پی دی افش رو برای دانلود گزاشتم میتونید دانلود کنید .

لطفا اگه خوشتون اومد ازش کتاب اصلیشو بخرین که کمکی به ناشر برای ادامه ی راهش هم بشه .

لطفا بخونیدش 😊🙌

http://s8.picofile.com/file/8319442150/Salam_Bar_Ebrahim.pdf.html

کاش بسه دیگ اه ولنتاین یه هفته بود همه صداشون درومده بود الان ولی چندین ماهه دارین ابراهیم هادی رو تاپیکاشو میبینم بسه دیگ بسه 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
کاش بسه دیگ اه ولنتاین یه هفته بود همه صداشون درومده بود الان ولی چندین ماهه دارین ابراهیم هادی رو ت ...

مجبور که نیستین!!!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کله شقی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2456
مگ ولنتاین مجبور بودین ؟؟؟ هرچیزی زیاد از حدش حالت تهوع میاره !  

هر کی وارد موضوعی میشه که دلش میخاد من برا ولنتاین حرفی نزدم وارد تاپیکاشم نشدم!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
کاش بسه دیگ اه ولنتاین یه هفته بود همه صداشون درومده بود الان ولی چندین ماهه دارین ابراهیم هادی رو ت ...

حالا یه کلیک بکن شما بیزحمت 😊

حدود دو مگابایته ؛ یه چند خطی که بخونی میبینی که چرا انقدر طرفدار داره 😍😘

2714

😐😒اگ خوشت نمیاد واسه چی میای تو؟ 

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...