2737
2734
عنوان

من اصلا حوصله ندارم با بچم بازی کنم

2188 بازدید | 15 پست

هرچقدر بازی میکنم خسته نمیشه مدام ناله میکنه حس میکنم دیگه نمیتونم کنترلش کنم خستم نمیزاره هیچ کار کنم نه مهمونی نه خواب نه حتی گوشی دستم بگیرم دوسالشه اصلا آروم نداره مغزم انگار پر از صدای گریشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالشه؟

دختر من از سه سالگی‌میره مهد

اونجا حسابی بازی میکنن میاد خونه دیگه به من کاری نداره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

یادش بدید خودش با خودش بازی کنه یه وقتایی

بعضی وقت ها  هم اگر تونستید  پارک یا شهربازی های سرپوشیده  و داخل پاساژها 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

پسر منم دو سال و ده ماهشه همش میگه مامان مامان .گلاب ب روتون حتی دیتشوییم میره همش صدام میکنه ... بقول شما انگار خسته نمیشه...

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         

من حتی اگه نخوام دخترم منو تو بازیاش شرکت میده 

دراز کشیدم برام با اسباب بازی هاش برام مثلا غذا میاره 

مثلا رستورانه😁😁

یا میاد منو دستبند میزنه میگه تو دزدی 

بعد با هر چی دستش باشه منو میزنه میندازه زندان🤣🤣🤣

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چه ربطی داره مگه آدم آهنی هستیم دست به سینه باشیم همش صبر آدم حدی داره

خب بذار مهد دیگ اونا سرشو گرم میکنن و بازی های هدفمند میکنن هم خودت راحت میشی هم بچه سرگرم میشه و تخلیه میشه و دوست پیدا میکنه

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
من حتی اگه نخوام دخترم منو تو بازیاش شرکت میده  دراز کشیدم برام با اسباب بازی هاش برام مثلا غذ ...

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706