2703
2553
عنوان

دارم از نگرانی میمیرم

567 بازدید | 9 پست

من این ماه کلا پریود نشدم البته قبلا سابقه دارم که همیشه پربودام نامنظم بوده حتی گاهی تا ۶ ماه هم نمی شدم ولی از بعد زایمانم که یکسال میشه خیلی مرتب شده بود الان نگرانم نکنه حامله باشم آخه ما طبیعی جلوگیری میکنیم با ابنکه شوهرم مراقب بوده الان باز نگرانم فقط به مورد شک دارم اونم اینکه ما یه شب دو بار نزدیکی داشتیم به فاصله ۳ ساعت و شوهرم بعد از رابطه اول نرفت خودشو بشور همش میگم نکنه اینجوری حام له شده باشم یا با پیش آب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وای خدا من دخترم تازه یکسالش وحشت دارم از بارداری دوباره

روش طبیعی از نظر پزشکا اصلاااااا روش جلوگیری نیست واقعا. فقط به خاطر شانس و احتماله که فرد باردار نمیشه.

پیشاب حاوی اسپرمه. و اسپرم میتونه پنج روز تو رحم زنده بمونه و منتظر لقاح با تخمک تازه رها شده بمونه.

خلاصه انقدر احتمال بارداری با این شیوه با لا است که بهتره روش بهتری جایگزین کنید.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2714
روش طبیعی از نظر پزشکا اصلاااااا روش جلوگیری نیست واقعا. فقط به خاطر شانس و احتماله که فرد باردار نم ...

چیکار کنم شوهرم کاندوم که نمیزاره قرصم که همه میگن بد دستگاه هم میترسم هم میگن خوب نیست اصلا موندم