2726

۲_۳ ساعت برنج باید خیس بخوره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من اصلا خیس نمیکنم

۱۰ دیقه میذارم تو آب میمونه بعد ابکش میکنم عالی میشه 

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مال امساله؟

یا مال پارسال؟

اگه مال پارسال هس باید بیشتر خیس بخوره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
۲_۳ ساعت برنج باید خیس بخوره

بستگی داره به اینکه برنج مال امسال باشه یا پارسال

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

از شب خیس بده 

بالاسرشم بمون چند تا قل خورد بچش اگه ی مقدار نرم شد ابکش کن ولش کنی زارتی شفته میشه نیاز نیست کاملا له شه زیر دندون همینکه دورش یکم نرم شد کافیه  

برنج شمالی قلق داره باید با ازمون و خطا دستت بیاد یجورایی چه طارم چه هاشمی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

برنج سال قبل باشه یه شب قبل خیس کن با نمک خیلی خوب میشه 

بالا سرش هم باش تا لحظه آبکش 

چون فاصله آبکش کردن تا وا رفتنش خیلی نزدیکه

برنج امسال باشه دو سه ساعت قبل خیس کن 

اصلا خوب نبود برام 

خوشحالم که زود برنجم رو عوض کردم ☺☺☺

کللللللی باید خیس بخوره وگرنه باز میشه از وسط 

اصلا قد نمیکشه 

واقعا خوب نبود با اینکه خیلی گرونه

☺☺☺☺☺

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
جوش کم می بره پس 

اره عزیزم بمون بالاسرش وگرنه تازه کاری احتمال زیاد شفته شه خیلی حواست باشه هر چند دقیقه به چند دقیقه تست کن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706