2737
2734

روتختیم از این ملحفه پارچه ایهاست.. 

لایکو.. 

روش دخترم اورده روغن خالی کرده. 

خودمم چندوقت پیش پربود شدم. لکه خون افتاد روش. حالا دادمش خشکشویی.. 

همونجوریه لکه ها.. اصلا نرفته. 

اعصابم خورد شد. گفتم باز بشورینش. گفت خانم نمیره دیگه چکارکنم. محلول هم زدم.. 

بچه ها اعصابم خورده‌ 

ییه راهی بگید

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کاسه قیمه هم خالی میکردی روش دیگه خواهر😐

😂😂😂

یاس چکارکنم. 

تقصیر دخترمه. 

راهکار بده

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2728
من شنیدم همون نقطه رو با اب سرد وصابون بشوری پاک بشه 

اخه لکه روغنی فکرنکنم دیگه بره.

من که خجالت میکشم اگه همچین اتفاقی بیفته ببرم خشکشویی😂

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

یکم جوش شیرین با سرکه قاطی کن خمیری شکل بشه. بریز روش بزار یه چند دقیقه بپونه. بعد با آب ولرم بشور..برای لکه ی خون هم با آب و صابون بسوری میره .اما این چون مونده شاید نره 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
😂😂😂 یاس چکارکنم.  تقصیر دخترمه.  راهکار بده

خشکشویی باید لکو میبرد عجیبه که میگی نتونستن🤔🤔کارشون خوبه اصلا؟کاش ببری همون لکه رو خشکشویی بهتری نشون بدی ببین چی میگن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
من که خجالت میکشم اگه همچین اتفاقی بیفته ببرم خشکشویی😂

منم خیلی خجالت کشیدم. 

ولی اون لکه خونی خیلی کوچیکه

روغنو با سرکه پاک کن. خونو با آمونیاک 

سرکه سفید؟ میشه بیشتر توضیح بدی جیگر؟؟ دعات میکنم. 

با سرکه بشورمش؟ چقد توش بمونه

چون سفیده میتونی بزاری تو مایع سفید کننده 

روتختیم سفید نیس. آبیه

خشکشویی باید لکو میبرد عجیبه که میگی نتونستن🤔🤔کارشون خوبه اصلا؟کاش ببری همون لکه رو خشکشویی بهتری ...

والا عصبانی شدم. گفتم باز بشورش. اونجا هم وایسادم که ببینم بندازه توی ماشین. گفت خانم محلول هم ریختم. نمیره چکارکنم. 😭😭😭

2706