عنوان

حالم گرفته شده کمکم کنید

106 بازدید | 8 پست

خانما سه ماهه شوهرم عمل واریکوسل انجام داده خودمم ازطرفی تنبلی تخمدان دارم ماه پیش به ذوقی شروع کردم لتروزول خوردن وآمپول زدن که دیگه اینماه قطعا باردارمیشم ولی امروزپریودشدم ودنیاروسرم خراب شدپس کی دیگه میشه من که شوهرمم عمل کرد نکنه هیچوقت باردارن من تا دارو هم استفاده نکنم فولیکولام رشد نمیکنن یعنی هرماه باید دارو مصرف کنم

عشق ابدی من همسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عمل واریکوسل سه تا هشت ماه طول میکشه تا نتیجه بده که البته برای بعضی ها هم بیشتر زمان برده یکم صبور باش من درکت میکنم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزیزم نگران نباش با یکبار دوبار نامید نشو .استرس به خودت وارد نکن.قطعا مادر میشی چون خداوند عشق مادرشدن در دلت گذاشته.دنبال درمان را بگیر تا بارداربشین.من ۳ ساله تحت درمانم وکلی امیدوارم.

چی بگم والا دیگه کم اوردم ازقبلم زیادانتظارکشیدم بعدفهمیدیم واریکوسل داره واسه همینه دیگه صبرم رو از ...

من یه سقط داشتم بعدم مشخص شد همسرم واریکوسل داره عمل کرد الان تقریبا یکسال شده از عملش تو کلم به خداست ان شاا... بزودی ما هم مادر میشیم آنقدر من اینجا خوندم افرادی که مشکل حاد داشتن ولی طبیعی باردار شدن  دوست خودم مورفولوژی شوهرش افتضاح بود دکتر گفته بود باردار نمیشی اشک میریخت از دکتر تا خونه ولی سه ماه بعد باردار شد الان بچه اش هفت ماهشه بنظرم همه چیز دست خداست 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد