2737
2734

جو پرک تو شیر با عسل یکم البته بهش میگن اوت میل

ولی خیلی بد مزس😄

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جو پرک تو شیر با عسل یکم البته بهش میگن اوت میل ولی خیلی بد مزس😄

واى خيييلى خوشمزه س كه من عاشقشم. خيلى كم روش دارچين هم بريزى

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
مطمئنی این رژیمیه؟؟؟

اره بابا عسلش خیلی کم باید باشه نباشه بهتره

ولی اصلا پیشنهادنمیکنم حالت تهوع گرفتم من😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
واى خيييلى خوشمزه س كه من عاشقشم. خيلى كم روش دارچين هم بريزى    

کم بخوری بد نیس ولی زیاد بخورئ دلتو میزنه😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم بخوری بد نیس ولی زیاد بخورئ دلتو میزنه😥

خب زيادشم ديگه ازحالت رژيمى خارج ميشه😁😁

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

اوتمیل رو اگه با اب درست کنی مزه حلیم میده من صبحونه می خورم. من چون گیاه خوارم همه غذاهام رژیمی هست. مثلا خوراک شلغم و سبزیجات هندی. خوراک به. فلافل گیاهی و ..

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
خوب چجوری دستوراشونو بده

عزیزم من یه کانال زدم در مورد غذاهای رژیمی و اطلاعات در مورد این چیزا. خوشحال میشم عضو بشی و نظرتو بگی 💐 دستور این سه تا رو هم برات میذارم همین جا 😍 greencooking 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

غذای اصلی

خوراک شلغم هندی

مواد لازم

1 عدد شلغم متوسط خرد شده

3 عدد سیب زمینی متوسط خرد شده

2 عدد هویج متوسط خرد شده

1عدد فلفل دلمه ای خرد شده

1/2پیمانه نخود فرنگی

1/2پیمانه لوبیا سبز خرد شده

1/2پیمانه آجیل سویا

نصف ق چ خ پودر کاری

2 ق غ خ پودر گوجه

1 ق م خ پودر پیاز

1ق چ خ پودر سیر

1ق چ خ پودر زنجبیل

1/3ق چ خ زردچوبه

نصف ق چ خ فلفل سیاه

نصف ق چ خ فلفل قرمز

1/2 ق م خ شنبلیله خشک کوبیده

نمک به میزان لازم

روغن به میزان لازم

آب به میزان لازم

آب لیمو یا لیمو تازه جهت سرو

طرز تهیه

1. کمی روغن در قابلمه بریزید. سیب زمینی و هویج  خرد شده را در قابلمه بریزید.  و بعد از تفت دادن کوتاه با آب بپزید و کمی نمک اضافه کنید.

2. وقتی مواد نرم شد، آجیل سویا و نخود فرنگی و لوبیا سبز را اضافه کنید. بگذارید کامل بپزد. و آب اضافه آن برود.

3. در اینجا در ظرف دیگری روغن بریزید و تمام ادویه ها را اضافه کنید و بگذارید کمی تفت بخورند بعد مواد پخته شده را به ادویه ها اضافه کنید و هم بزنید.

4. در صورت تمایل می توانید مواد را در غذاساز ریخته و به صورت کامل له کنید. یا به همین صورت سرو کنید.

5. در آخر آب لیمو یا لیمو تازه در کنار آن قرار دهید. و با کمی سبزی تازه خرد شده تزیین کنید.

نوش جان

@greencooking

غذای اصلی

خوراک به نیوزیلندی

مواد لازم

2 عدد پیاز متوسط یا 2 ق م خ پیاز خشک

1 عدد به کوچک خرد شده

2 عدد هویج متوسط خرد شده

10 تا 12 عدد آلوی خشک

2 عدد گوجه فرنگی متوسط خرد شده

1 پیمانه آجیل سویا

1 ق غ روغن

1 لیوان آب

نمک و فلفل به میزان لازم

طرز تهیه

1. بِه، هویج را جداگانه تفت دهید.

2. پیاز را خرد کنید و آن را تفت دهید. بِه و هویج را به پیاز اضافه کنید. آلو، سویا و گوجه فرنگی را به مواد اضافه کنید. نمک و فلفل بزنید و تفت دهید.

3. آب را مواد اضافه کنید. بعد از جوش آمدن شعله را کم کنید و بگذارید خوراک جا بیفتد.

نکته: در صورت تمایل در زمان سرو می توان از مقداری پیازچه، جعفری، تره و هر سبزی خرد شده تازه ای در کنار آب لیمو یا لیمو تازه استفاده کرد.

نوش جان

@greencooking

2706