2733
2739
عنوان

مامانای باحوصله و صبور

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وسایل خطناکو برداشتم پسرم ۱۹ماهشه حسابی تو خونه آزاده؛فقط یه اخلاق بدی داره یاد گرفته تو کشو شکل ...

بچه ها عاشق شکلاتن.باید بذاری یه جای غیر قابل دسترس

بچه ها عاشق شکلاتن.باید بذاری یه جای غیر قابل دسترس

اصن کلا دوس داره فقط خوردنی بدم بخوره اونم چیزایی ک کاکائو داره بیسکوییت معمولی بهش میدم نمیگیره فقط پفیلا شکورول کاکائو 

2728

من همیشه فکر میکنم توی خونه های اپارتمانی و هوای سر چطور میشه بچه ها سرگرم کرد.بازی توی خونه واسه بچه ها جذاب نیست اونا دوست دارن بپر بپر کنند جیغ بکشن و بدوند

میدونید عاشق مامانایی هستم که بچه میریزه و میپاشه اونا ریلکسن.مثلا کوچولوشونو غذا میدن اون دست میزنه توی ظرف غذا.از اون طرف میماله به همه جا.اونا ریلکسن و میخندن. اخاخ دوست دارم همچین مامانی باشم

2738
میدونید عاشق مامانایی هستم که بچه میریزه و میپاشه اونا ریلکسن.مثلا کوچولوشونو غذا میدن اون دست میزنه ...

بچه کوچیکا میان خونمون کلی میریزنو میپاشن ماماناشون دعواشون میکنن ولی من عین خیالم نیست بهشون میگم بزارین بچه راحت باشه 

ولی برای بچه خودم نمیدونم چه جوریم ان شالله همینجوری باشن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
بچه کوچیکا میان خونمون کلی میریزنو میپاشن ماماناشون دعواشون میکنن ولی من عین خیالم نیست بهشون میگم ب ...

مثل خواهر من.اونم بچه ها میریزن میپاشن ریلکسه.چقد اینطوری خوبه.

افرین به شما.کاش منم مثل شما بودم

ممنونم عزیزم 💖💖💖 بخدا با آروم و صبور بودن مادر کودک هم مثل مامانش میشه و همچنین من خیلی باپسرم صحبت میکنم وتقریبا کارهایی که باید یا نباید بکنه براش توضیح میدم و اونم معمولا به حرفم گوش میکنه😊😊😊

2706