2726
عنوان

کسایی که بیمارستان تخت جمشیدکرج زایمان کردید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 39 پست
بستگی ب خودت داره ب نظرم تو زایمان طبعی باید ریلکس باشی و حرف ماما و دکتر و توجه کنی هر کار ک گفتن ب ...

جیغ جیغو نیستم کلا درد رو تو خودم میریزم یا گریه میکنم ،  خداکنه فقط خوب پیش بره

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جالب منم هشتگردم .ی همشهری😍

شهرجدید یا قدیم؟😍

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2728
جنسیت کوچولوت مشخص شده؟

اره ۱۶هفتگی گفت پسره

وویی .چ نزدیکیم پس😍😍😍من خیابون معلم اونطرفا میشناسی

شهرک ولیعصر رو رد میکنی ؟

منم نزدیک شمام تقریبا منم پیش دکتر نجفی می رم واسه سونو دکترمم معین الدینی هست تو هشتگرد ,من میخوام بیمارستان کسری برم اما دکتری که سز اختیاری کنه پیدا نکردم خیلی ميترسم

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘
منم نزدیک شمام تقریبا منم پیش دکتر نجفی می رم واسه سونو دکترمم معین الدینی هست تو هشتگرد ,من میخوام ...

من امروز کسری هم سر زدم قیمتاش با تخت جمشید فرقی نداشت ، ولی از لحاظ ظاهری تخت جمشید بهتر بود دوباره تحقیق کنید . دکتری که سزارین کنه هست منتها پول میخوان 

2706