2726

نمک دریا

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هم برای پخت و پز هم موقع غذا خوردن؟ و اینکه نمک دریا چه شکلیه و از کجا تهیه میکنید؟

اره کلا نمکی ک خونه دارم نمک‌دریاست از عطاری میگیرم 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
اره کلا نمکی ک خونه دارم نمک‌دریاست از عطاری میگیرم 

من نمک دریا خریدم از اینا که تو کیسه های گونی شکله وقتی آوردم خونه بازش کردم داخلش یه  بسته  نمک بود که روش نوشته بود یددار بود همین شکلیه؟

الهی...گاهی...نگاهی...
من نمک دریا خریدم از اینا که تو کیسه های گونی شکله وقتی آوردم خونه بازش کردم داخلش یه  بسته&nbs ...

اره تو بسته های گونی شکل کوچولو ان رنگی ام هستن بسته هاش  ولی نمک ید دار ننوشته روش فک‌کنم اون تقلبی بوده 

اره تو بسته های گونی شکل کوچولو ان رنگی ام هستن بسته هاش  ولی نمک ید دار ننوشته روش فک‌کنم اون ...

حدس میزدم 😒

اونوقت نمکش دون درشته یا مثل همین یدداراس؟؟

ببخشید زیاد سوال میکنم😉

الهی...گاهی...نگاهی...
حدس میزدم 😒 اونوقت نمکش دون درشته یا مثل همین یدداراس؟؟ ببخشید زیاد سوال میکنم😉

اره عزیزم یکم درشته مث ید دارها ریز نیست 

نه گلم این چ حرفیه 

نمک دریا تو کیسه قهوای کوچیکه یکم درشته

من به شوهرم گفتم دوباره از عطاری بخره الان خرید آورد عکسشو بذارم ببینی؟اینم داخلش که نمک هست روش نوشته نمک ید دار خوراکی 

الهی...گاهی...نگاهی...
2706