2726

سقط خر و گاو و الاغ 😔😔😔منم سه بار 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سقط خر و گاو و الاغ 😔😔😔منم سه بار 

مشکلتون چیه؟

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2728
عزیزم من ۳ بار سقط کردم کنار میای کم کم 

راستش مشکلم ظاهرا با سقط حل شده نمیدونم شایدم فکر میکنم حل شده! 

خیلی خوشحالم ک نی نی ندارم اما میدونم چندسال دیگه حسرت میخورم! 

کلا مردن قشنگه نه؟ 

من عاشق افتاب و بوی بارونم! ابرها رو میبینم دلم غش میکنه! اما فک کنم کردن قشنگ باشه

مشکلتون چیه؟

نميدونم يه دنيا آزمايش دادم مشخص نشد  سر سومى سوراخ سوراخ شدم از بس هپارين زدم به شكمم ولى باز سقط ميشه لعنتى خونريزى هم نميگيرم ميرم سنو ميفهمم قلبش وايستاده شما مشكلت چيه ؟

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
منم دوبار.... 

عزيزدلم كاملا دركت ميكنم خيلى سخته خدا هيچكس رو با سقط مكرر امتحان نكنه 

راستش مشکلم ظاهرا با سقط حل شده نمیدونم شایدم فکر میکنم حل شده!  خیلی خوشحالم ک نی نی ندارم ام ...

تا یه مدت این حال و هوا رو داری

همسرت باید پشتیبانت باشه

منم بعد هر سقط افسردگی میگیرم ولی خب چاره ای ندارم باید قبول کنم 

به خاطر این قضیه خیلی دلمو شکوندن خیلییییی....

الان همه رو از زندگیم کردم بیرون حتی خونوادمو

فقط خودمو و شوهرم ، سعی میکنیم همه جوره پشت هم باشیم حتی اگه بچه دار نشیم

ولی هر ۲-۳ ماه یکم حالم بد میشه میشینم زااار میزنم ولی بعد زود خودمو جمع و جور میکنم که شوهرم نفهمه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
نميدونم يه دنيا آزمايش دادم مشخص نشد  سر سومى سوراخ سوراخ شدم از بس هپارين زدم به شكمم ولى باز ...

شوهرت مشکلی نداره؟

به من گفتن همزاد داری

منتظرم باردار بشم برم دعا بردارم

شوهرت مشکلی نداره؟ به من گفتن همزاد داری منتظرم باردار بشم برم دعا بردارم

نه اونم آزمايش داده مشكلى نداشت به منم ميگن همزاد دارى ولى من سر سومى دعا گرفتم هيچى نشد هرچى خدا بخواد همون ميشه ايندفعه ميخوام برم يزد دكتر خيلى تعريف ميكنند كه خوبه شما هم اگه تونستى برو يزد دكتر افلاطونيان فقط واسه سقط و نازايي هستش اصلا باردار قبول نميكنه 

نه اونم آزمايش داده مشكلى نداشت به منم ميگن همزاد دارى ولى من سر سومى دعا گرفتم هيچى نشد هرچى خدا بخ ...

ببین من همه ی ازمایشارو انجام دادن هیچ مشکلی نداشتم

عکس رنگی و سونو هم انجام دادم اونا هم اوکی بودن

هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی هم انجام دادم

شوهرم چند بار آزمایشگاه خصوصی آزمایش داد گفتن عالیه نمونش

یه مدت مریض شد آنفلونزا گرفت و یک ماه مریض و تب و لرز، منم ورداشتم بردمش مرکز ناباروری با اون حالش😁 آزمایش داد گفتن افتضاحه باید ای وی اف کنین

یه دکتر بهم گفت چون تب داشته و مدت زیاد دارو استفاده کرده نمونش بد شده

حالا میخوام دوباره نمونه بده هی در میره

ولی این ماه باید بره 

تا یه مدت این حال و هوا رو داری همسرت باید پشتیبانت باشه منم بعد هر سقط افسردگی میگیرم ولی خب چاره ...

واااای دقیقا مردها هم مگه چقدر میتونن چیزی رو ک تا ابد نمیفهمن رو درک کنن! 

بعد حالا همش ب کنار همش زنش رو درحال خونریزی ضعف و درد ببینه بعلاوه اون دوماه اولی ک ویار بی حاصل داری 

نه اونم آزمايش داده مشكلى نداشت به منم ميگن همزاد دارى ولى من سر سومى دعا گرفتم هيچى نشد هرچى خدا بخ ...

من دیروز قسمت ای وی اف بیمارستان بهمن بودم... زنه از یزد اومده بود برای دکتر عارفی یا فروتن یادم نمیاد کدومشون... بهش گفتم بابا یزد مرکز ناباروریه تو اینجا چیکا میکنی گفت الکیه 😑

من دیروز قسمت ای وی اف بیمارستان بهمن بودم... زنه از یزد اومده بود برای دکتر عارفی یا فروتن یادم نمی ...

جدى اى بابا آدم ميمونه كجا بره 😔😔 بسپريم بخدا بهتره 

2706