2733
2734
عنوان

ارتباط با اقوام همسر

181 بازدید | 12 پست

تا حالا شده بارها تلاش كنين با كسى ارتباط بگيرين ولى نشه؟ چندتا از اقوام شوهرم بيشتر اينجا تو شهر ما نيستن. ولى هيچ وقت نتونستم باهاشون ارتباط بگيرم

هى به من ميگن تو چرا همش خودتو تو خونه ميچپونى چرا با ما نميجوشى؟ 

واقعيتش هر وقت كنارشونم فضا به شدت سرد و بى روح ميشه. در واقع ما هيچ حرفى با هم نداريم بزنيم نهايتش ٢٠ دقيقه حرف داشته باشيم بعدش بايد بهم زل بزنيم هى بگيم چه خبر؟؟؟؟ 

نميدونم اصلا از اينكه باهاشون در ارتباط باشم لذت نميبرم ولى خيلى دلم ميخواد همونطور كه خودشون با هم گرمن و با هم حرف ميزنن با منم حرف بزنن ولى نميشه... نميدونم مشكل كجاس😔

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باهاشون ارتباط ندارم. حرفی نداریم. ربطی هم به هم نداریم. اونا هم مایل به ارتباط نیستن

البته همه ش هم توقع دارن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728
بابقیه هم رابطت سرد؟

فقط با پسر عموى شوهرم با زنش رابطمون گرمه اونا عالين 

وقتى ميريم خونشون خيلى خوش ميگذره 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
منم باهاشون ارتباط ندارم. حرفی نداریم. ربطی هم به هم نداریم. اونا هم مایل به ارتباط نیستن البته همه ...

نه اونا اينجورى نيستن

هم من هم اونا خيلى مشتاقيم كه با هم از اينى كه هست بهتر و گرمتر باشيم ولى نميشه هيچ وقت

مشکل اینه که قوم شوهر بدرد هم صحبتی نمیخورن گلم .بیخی

بستگی داره

من ازدواج ناموفق داشتم خیلی با فامیلای شوهرم رابطه گرمی داشتم همه بگو بخند بودن خیلی خوشم‌میومد باهاشون گرم بودم حتی بعد جداییمون ک منو میبینن عاشق من هستن و میگن هنوز مهرت تو دل ماست🙄🙄

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
مشکل اینه که قوم شوهر بدرد هم صحبتی نمیخورن گلم .بیخی

نميشه اخه من اينجا تنهام واقعا اگه نخوام با اونا برم و بيام خيلى تنها و افسرده ميشم 

مث همين چند وقت