2703
2553
خیلی باهم خوبیم.مونس قلبمه.. ایشالله سایه همه مادرا بالا سر بچه هاشون باشه .

الهی آمین...مامان منم باهام خوبه ولی خودم باهاش خیلی رودربایستی دارم..یعنی بشینم باهاش حرف بزنم.تو یه شرایط دیگه یهو بروم میاره..😢😔😔

دیگه کلا یادگرفتم درمقابلش فقط شنونده باشم..😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=82597183]الهی آمین...مامان منم باهام خوبه ولی خودم باهاش خیلی رودربایستی دارم..یعنی بشینم باهاش حرف بزنم.تو ی ...[/QUOTE

مادرا خوبی زیاد دارن...از مشکلاتشونم میشه راحت گذشت دوستم 😍😍😍😍

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
2456
[QUOTE=82597183]الهی آمین...مامان منم باهام خوبه ولی خودم باهاش خیلی رودربایستی دارم..یعنی بشینم باه ...

خیلی دوسش دارم خیلی.... ولی خب ادم دوست داره با مادرش خیلی رفیق باشه.. یعنی خداییش بهشون خیلی وابسته ام

ولی دیگه درددل نمیکنم باهیچ کس

خیلی دوسش دارم خیلی.... ولی خب ادم دوست داره با مادرش خیلی رفیق باشه.. یعنی خداییش بهشون خیلی وابسته ...

بدل نگیر دوستم...با کسی صمیمی نیستی با دوستی فامیلی که بخوای در دودل کنی😕

چرا یه دوست خوب دارم.. ببخش دوستم ناراحتت کردم 😍

خوب دوست خوب داشتن نعمتیه...خوشحال شدم که یه کوچولو از در دودلتو گوش کردم...😊

2714
چی بخرم برای بابام همسرم برادرم همش ۴روز بعدش عروسیمه

مبارک باشه. به سلامتی

من برای روز مرد برای همه لباس خریدم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!