2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یه چیزیم بگبد من بخرم بودجم زیاد نیس

منم بودجه م زیاد نیست

فقط میخرم که بدونن به یادشون بودم

اگه بودجه م زیاد بود بهترینا رو میخریدم برای مامانم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2714
روز پدر کی هست؟

شب عید

29 اسفند

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
به کی بگه به خودش کلک بزنه

نه دیگه به خواهرام جدا از شوخی یه روسری میخرم که عید استفاده کنه....ولی ظرف شامپابن و اردو خوری به نظرم مناسب باشه 

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
خوشبحالت چ بامامانت رفیقی...ماشالله😊

خیلی باهم خوبیم.مونس قلبمه.. ایشالله سایه همه مادرا بالا سر بچه هاشون باشه .

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
2706