2737
2734
عنوان

کی سیسمونی بخرم به نظرتون؟

654 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من الان تو هفته 23 هستم واسه خرید سیسمونی دو دل هستم. تو این اوضاع اقتصادی همش احساس می کنم قیمتا بعد از عید خیلی گرون میشه از طرف الانم شب عیده و بخاطر عید گرون میشه نمی دونم کی سیسمونی بخرم. به نظر شما الان بخرم بهتره یا بعد عید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزای ضروری رو بخر مجبور نیستی واسه پنج سالگیشم لباس بخری 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728

بچه اولته مگه بچه اول رسم نداری خانوادت بخرن😐

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2738
کم کم شروع کن درسته سخته ولی همه چیو حتما لازم نیست بخری خورد خورد بخر  اول ضروری هارو بگیر

ضروری ها چیه؟ اول تخت و کمد بخرم یا پوشاک؟

بعدشم خانواده شوهر این حرفا حالیشون نیست یه قلم جا بندازی هزار جور حرف درمیارن

عزیزم به نظرم دم عیدی نخر ! هم شلوغه هم کارا خاصه پوشاک بیشتر واسه عیده. کیفیت پایین و قیمت بالا. 

یا فعلا همشو نخر. اگه چیزی دیدی که خیلی خوشت اومد و قیمتش مناسب بود بگیر. 

بذار اواخر فروردین و اردیبهشت بهتره. البته ممکنه اون موقع سنگین بشی و سختت باشه. 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

همین الان بخر....وای من یه ماه پیش خریدم قیمتا سربه فلک کشیده😱😱😱😱😱😱چهارتا دونه ماشین سیصدتومن...منم خانوادم میخواستن بخرن انقد دلم براشون سوخت ...سعی کردم چیزای ارزون بردارم...

خوشتیپ ترین پسردنیا پسرمنه😋😋اره دیگه به مامانش کشیده😁😁

از اولویت برات میگم اول یه دودست لباس بگیر یه ست ۲۰ تیکه صفر بگیر یه ساک بچه بگیر یه دست تشک و بالش و پتو بگیر با زیراندازه تعویض پوشک ست حوله. لوازم بهداشتی کودک رو بگیر . پوشک صفر بگیر شیشه شیر کوچیک پستونک شیر دوش . دستمال مرطوب گوش پاکن پماو ضد حساسیت برای پای بچه شانه نوزادی شامپو صابون روغن بدن . ست غذا خوری فلاکس کودک دندانگیر کفش یا پاپوش. ست تشت و لگن برا حمام. سطل لباس چرک سطل آشغال بالش شیر دهی سرهمی تخت گهواره کمد ویترین عروسک دکوری 

2706