2733
2734

اتفاقا اينو ديروز ديدم، اگه اجرا بشه كه خيلي عاليه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش فرهنگ سازی میشد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

واقعا

من داداشم فوت کرده بود ۴۰ روز از خونمون تکون نخوردن انگار اومدن میهمانی فقط میخوردن لامصباااا

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
خدا خیرشون بده.کاش فرهنگ سازی بشه زودتر.

بیشتر از یه عروسی هزینه برمیداره .تازه صاحب عزا را اون روحیه ی داغون که حوصله خودشم نداره باید به فکر شام ناهارم باشن

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2738

ما همسایمون چند ماه پیش خانمش فوت شدن وضع مالیشونم توپه توپه

ولی به مدت یک هفته همه فامیلاشون براشون غذا میوردن

برام جالب بود

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
خیراته  چرا حذفش کنن؟ یسریام ک نمیخوان بدن پولشو میدن خیریه عهدنامه دیگ چرا؟

عزیزم تو این گرونی یه وعده غذا بدی حداقل میشه ۱۰ میلیون

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
واقعا من داداشم فوت کرده بود ۴۰ روز از خونمون تکون نخوردن انگار اومدن میهمانی فقط میخوردن لامصباااا

هرروز؟؟!!!

این غلطه 

ولی برا ختم و چهلم اشکال نداره

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
خیراته  چرا حذفش کنن؟ یسریام ک نمیخوان بدن پولشو میدن خیریه عهدنامه دیگ چرا؟

عزیزم حدیثا رو خوندی؟میگی مکروهه و حتی اطرافیان باید برا صاب عزا غذا بیارن .

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
ما همسایمون چند ماه پیش خانمش فوت شدن وضع مالیشونم توپه توپه ولی به مدت یک هفته همه فامیلاشون براشو ...

ترك نيستن؟ همسايه عمه من تركن، دقيقا همينطورن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ما همسایمون چند ماه پیش خانمش فوت شدن وضع مالیشونم توپه توپه ولی به مدت یک هفته همه فامیلاشون براشو ...

خدا خیر بده به اون فامیل فهمیده.

واسه ما که صبحانه , ناهار , شام خونه عزادارن الحمدالله😑😐😐

هرروز؟؟!!! این غلطه  ولی برا ختم و چهلم اشکال نداره

بله هر روزززز

کلا فامیل درجه ۱ که اصلا نمیرفتن خونشون یه لحظه استراحت نداشتیم

ما فامیل درجه یکمون حدودا ۴۰ نفرن

درجه ۲ و درجه ۳ هم شبا میومدن شام هم میخواستن

2706