2726

من ۸روزه عقب انداختم جواب آز دیروز منفی بود دکتر گفت ده روز دیگ پری نشدی بیا دارو بدم بشی  دیروز لک قهوه ای داشتم امروزم لک قهوه ای 

آزمایشگاه گفت آزمایشت منفی بوده ولی بستگی به نظر دکترت داره که تکرار کنی آزمایشو یا نه 

یعنی باردار نیستم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا نفرستاد سونو واژینال.معمولا وقتی آزمایش منفی باشه پریود هم تاخیر داشته باشه همینکارو میکنن چون معلوم میشه مشکل چیه ضخامت آندومتر مشخص میشه کیست.فیبروم یا هرچی 

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
شهرمون سونو نداره سونو معمولی هم نوبت بزور گیر میاد

ای وای.بهرحال نظر منو میخوای درهرصورت یه جوری برو سونو حالا شهر دیگه.چون آخر جور دیگه نمیشه فهمید مشکل چیه.

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
شهرمون سونو نداره سونو معمولی هم نوبت بزور گیر میاد

منم این مشکل رو داشتم معمولا چند روز بعد از لک قهوه ای خونریزی شروع میشه من سونو هم دادم مشکل نداشتم آز هورمونی دادم تستسترونم پایین بود

احتمال بارداریم هست؟ لک قهوه ای داشتم پریودم نشدم وای خسته شدم

ببین برای من پیش اومده آزمایش منفی بوده لکه بینی داشتم تاخیرم داشتم.دکتر فرستاد سونو انجام دادم تو شرحش نوشت بتا مجدد توصیه میشه چون ضخامت آندومتر بالا بود.دوتا آمپول زدم دو هفته بعد پریود شدم.اکثر اوقات اگر مشکل هورمونی یا تنبلی تخمدان نداشته باشی طبیعیه.استرس یا هرچی میتونه باعثش باشه.چندروز صبر کن نشد بازبرو آزمایش بده

2706