2726
عنوان

خریدای عیدم😍😍+عکس😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 24916 بازدید | 294 پست
هشتگرد

اسی جون مانتوت رو خیلییییییی دوس داشتم. باقیشون هم‌عااالی. مبارکه 👍👍👍👍👍👍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هشتگرد

میدونم کجای هشتگرد اگه شد منم برم بگیرم قشنگ بود سارافونت👌

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

تویه پاساژ طبقه اول نمیدونم اسم پاساژ چیه ولی اونی که توش گوشی و قاب گوشی و لباس مردونه میفروشن یکم قدیمی ساخته

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
استارتر امروز بگو برم خرید 😘

مانتو رو از پاساژ میلاد نور

روسری رو از دستفروش روبه روی پاساژ

شلوارمو از یه پاساژ دیگه که اسمش یادم‌نیست ولی بیشتر توش گوشی و قاب گوشی و لباس مردونه میفزوشن ساختمونشم قدیمی ساخته کیفمم از همینجا خریدم تهش طبقه بالا یه راهروی باریک داره از اونجا خریدم سرافونمم فک کنم از همینحا خریدم🤔🤔بخدا دقیق یادم‌نیست😅

پاپوشمو از دستفروش روبه روی مسجد

زیرشلوارامو از یه مغازه سمت راست جنب یه ساندویچی خریدم

ولی تو کل لباس فروشی و پاساژای هشتگردو بگرد مطمئن باش از لباسای من پیدا میکنی

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
عزیزم خیلی خوش سلیقه ای خیلی ولی مانتوت با شلوار پارچه ای مشکی خیلی شیکتر و مجلسی تر میشه به نظرم ...

مرسی از راهنماییت😘😘

من همه خریدامو از پاساژ انجام دادم هشتگردم دوسه تا پاساژ بیشتر نداره که تو همه پاساژا و طبقاتشو بگرد مطمعن باش پیدا میکنی

2706