2726

امروز رفتم سونو 

گفت پنج شش روز بچه از تاریخ سونو ان تی جلوتره 

ینی تاریخ سونو اولیم ک واس زایمان زده بود دوازده اردیبهشت این گفت ۶ اردیبهشت 

بعد ب حساب ان تی الان باید ۲۹ هفته و پنج روز باشم 

اما الان ۳۰ هفته و ۳ روزمه 

وزنشم 1590

😕😕😕 ب نظرتون تا هفته ۳۹ چقدر میشه

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

چه جالب دقيقا واسه منم بچم تو اين هفته ١/٥٩٠ بود 

٣٦ هفته و ٤ روز دنيا اومد ٢/٧٥٠

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
چه جالب دقيقا واسه منم بچم تو اين هفته ١/٥٩٠ بود  ٣٦ هفته و ٤ روز دنيا اومد ٢/٧٥٠

چقدر زود دنیا اومد پس

من نمیدونم چرا جلو زده اخه باید ۲۹ هفته و پنج روز میبود 😥

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر زود دنیا اومد پس من نمیدونم چرا جلو زده اخه باید ۲۹ هفته و پنج روز میبود 😥

آره حدود ٢٠ روز زودتر اومد. 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

خوبه وزنش .برا وزن گرفتن نی نی چی بخورم 😯

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

پسر من ۱کیلو بود،من لیدی میل خوردم.ب نظرم نباید میخوردم چون میخواستم طبیعی زایمان کنم بچه هر چی ریزتر باشه بهتره مثلا حدود۲/۶۰۰اینا،اما من تو ۴۰هفته با وزن۳/۴۵۰بدنیا اومد ک کلی درد طبیعی کشیدم اما تو ۸سانت استپ کرد و سزارین اورژانسی شدم

پروتئین. گوشت و مرغ کبابی. دلستر. گردو. ماست. شیر هم میگن روزی یه لیتر بخورین

گوشت و مرغ میبینم دل و روده ام بیرون میاد 🤐🤐🤐

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
یچم ۲کیلو بود تواین هفته

عه خوب پس خوبه من نگران بودم میگفتم درشته دنیا اومد چقدر شد

خوبه وزنش .برا وزن گرفتن نی نی چی بخورم 😯

من مکمل پریناتال خارجیشو میخورم 

ولی میگن لیدی میل هم خوبه

۱۷۰۰ بود بدنیا اومدنی شد ۳۲۰۰ در هفته ۳۸

واس مال من پس خرس میشه 😂😍

2706