2737
2734
عنوان

فلیسیطی

207 بازدید | 9 پست

باشه عزیز من امروز یه آبجی پیدا کردم راستی من همسرم اگه بفهمه پوستمو میکنه کبابم میکنه آخه با مجازی مخالفه تازه من هنوز هیچی بلد نیستم چطوری با سایت کار کنم خواهری 

😭

یعنی چی؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ط  آخه🤣🤣🤣🤣

اخه با اون ت سایت قبولم نداشت اینجوری شد که این ط رو گذاشتم عضو شدم خخخخ

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2738
میشه یادم بدی چطوری جواب هر کابرو مثل شما بدم که معلوم بشه باکی بودم 

این فلش کج رو بزن بعد تایپ کن

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...