2410
2553
عنوان

چرا مردا میخوان همش زور بگن؟؟؟

134 بازدید | 14 پست

چرا بعضی وقت ها میخوایین حرف حرف خودتون باشه؟؟؟؟؟:چرا مثلا سعی میکنید بگید من تصمیم گیرنده هستم؟؟؟؟من مردم من میگم؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ساکت میشم کم اوردم بخدا لجباز مغرور حرف حرف خودش😒😒😒😒😒😒

منم دارم دیوونه میشم خسته شدم شوهرم همش میگه من مردم من تصمیم میگیرم چون من میخوام چون من میگم اصلا خواسته ی من براش اهمیت نداره از صبح دارم گریه میکنم

2714
منم دارم دیوونه میشم خسته شدم شوهرم همش میگه من مردم من تصمیم میگیرم چون من میخوام چون من میگم اصلا ...

بیخیال شو

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
یکسالونیمه ک عروسی کردم پنج سال عقد

من دو سال و نیم عروسی کردم دیگه خسته شدم احساس حقارت میکنم امروز مادربزرگم دعوتمون کرده هنوز اعلام نکرده میریم یانه میگه باید فکر کنم میگم من میرم تو تصمیمت رو بگیر هرکاری خواستی بکن میگه لازم نکرده من مردم من تصمیم میگرم بریم یانه

من دو سال و نیم عروسی کردم دیگه خسته شدم احساس حقارت میکنم امروز مادربزرگم دعوتمون کرده هنوز اعلام ن ...

شوهرمن اینجوری دیگ نیست تا این حد

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
من دارم دیوونه میشم الان تازه داره میخوابه بخدا خسته شدم دلم میخواد بمیرم

خدابهت صبربده

2706