2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستان !  من یه بازار اینترنتی پیدا کردم پر از آدمای باحال از شهرهای مختلف که محصولات محلی و خونگی و روستایی می‌فروشن. تا الان من 10-12 بار ازشون خرید کردم. چیزایی که هر جایی پیدا نمیشه یه خوبی هم که داره اینکه بالای 100 تومن که از غرفه دارا خرید کنی ارسالت رایگانه .. این خیلی عالیه  

توی خرید اولت ۱۰ هزار تومن هم تخفیف می گیری.. در ضمن بالای 2500 غرفه داره و 35 هزار تا محصول ، محصولتون رو از هر غرفه ای می تونید بخرید فرقی نمی کنه مهم اینکه مجموع فاکتورتون به 100 تومن برسه تا ارسالتون رایگان بشه ..

مطمئن باش دست خالی برنمی گردی.. من خودم محصولات آرایشی گیاهی، مثل ریمل، کرم پودر ، گرفتم مواد غذایی خیلی زیاد .. روغنهای گیاهی خلاصه همه چی  بهتره خودتون برید ببینید .. قول میدم حتما تو اولین نگاه خرید می کنید حالا امتحان کنید!

باید از ل ینک زیر استفاده کنی تا 10 هزار تومن هدیه هم برات توی اخرین مرحله خریدت از حسابت کم بشه

https://basalam.com/@zavare/invite

واااااااااااای چقدر خوشگلن کارهاتون فوق العادست ..پیشنهاد می کنم حتما حتما برید باسلام و غرفه تشکیل بدید اونطوری هم بهتر شناخته میشید و هم فروشتون افزایش پیدا می کنه امکانات خیلی خوبی برای غرفه داران و هم مشتریان در طول سال در نظر می گیره .. از دست ندهید این امکان رو.. حیفه کاراتون خیلی قشنگه

لینکشو توی پست قبلی براتون فرستادم