2733
2734
عنوان

اهل آرایشم میخام برم جامعة الزهرا کلی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 52 پست
مدرسه علمیه دیگه رشته های مذهبی و فلسفی و تاریخی و اینا

اونجا حوزه علمیه خواهران هس عزیزم توی شهر قم هس ثبت نام که انجام بشه گزینش اخلاقی دارن وتحقیقات محلی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم من فقط میدونم دوستم ساکن قم و میره جامعه الزهرا

گفت ک تحقیق و گزینش داره

ازنظرپوشش و... باید تاییدبشی قبلش

البته اطلاع دقیق ندارم

این گفته های دوستمه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آها نمیتونی نروو خب

خیلی دوس داشتم دانشگاه برم ک نمیشه ب هیچ وجه شرایطی پیش اومده ک برم دانشگاه کلا زندگیم خراب میشه ولی جون دوس ذارم درس بخونم گفتم برم اینجا 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2738

یکی از آشناهای ما میره البته خودش خیلی مذهبی هست

بیرون ندیدم آرایش داشته باشه همیشه هم چادر سرمیکنه 

حالا نمیدونم خودش اینجوریه یا اونجا بهشون میگن ولی خانواده اش   به این شدت نیستن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
آره عزیزم میشه.زندایی من اونجا چشاشم بیرون نمیزاره تو عروسیا مجلس گرم کنمونه.خیلیم خانوم خوبیه

آخه فامیلای ما میرن خیلی نگرانن میگن کسی ببینه گزارش میده اخراج میسیم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
چ جالب تاحالا نشنیده بودم اسم همچین جاییو

جامعه الزهرا یک حوزه علمیه با سطح علمی فوق العاده بالا و امکانات بسیار عالی. فضای مدرسه هم خیلی سرسبز و زیباست مثل مدارس اروپایی. من هم قصد دارم دو سال دیگه ثبت نام کنم عاشق این فضای علمی ام

ببین عزیزم من شنیدم که قبلش که بری حوزه میان محله تون تحقیق میکنن راجب آرایش و پوشش و خانواده ولی بعدش که ثبت نام شدی و رفتی دیگه بیرون از حوزه کاری ندارن البته همیشه باید حجاب داشته باشی....

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
2706