2733
2734
عنوان

مامان ها و خانم هایی که تجربه سقط داشتین لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 20 پست
مطمئنن منظوری ندارن اینو میدونم اما خوب دلیلشو نمیدونم چرا تعریف میکنن درد سقط ۱۲ سال پیش هنوز هست ؟ ...

شايد ميخوان از تجربه هاشون بگن ، يا حالا اصلا هر منظوري كه دارن بماند ، شما چرا به خودت استرس ميدي ؟ 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
بخدا من دلیلی نمیبینم تجربه سقطشونو به من بگن منم اصلا سوال نمیکنم مثلا اونروز تو محل کار حرف از بزر ...

نمیدونم منظورش چی بوده یا یاد خاطرش افتاده یا خواسته هشدار بده

شمام اون لحظه میگفتین دور از جون من و بچم.ایت الکرسی خیلی بخون

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شايد ميخوان از تجربه هاشون بگن ، يا حالا اصلا هر منظوري كه دارن بماند ، شما چرا به خودت استرس ميدي ؟ ...

اخه خواهر جان من بعد ۵ سال نازایی با ای وی اف باردار شدم کلی امپول و بدبختی و هزینه هر روز ترس تو دلمه دست خودم نیس 😭😭😭😭😭😭😭

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2731
اخه خواهر جان من بعد ۵ سال نازایی با ای وی اف باردار شدم کلی امپول و بدبختی و هزینه هر روز ترس تو دل ...

دختررررر اينقدر ناراحتي نكن ، خدا پشت و پناهت باشه بقيه رو بسپار به نيتي كه تو دلشون دارن اگه بدون منظور ميگن كه هيچي اگه هم منظوري دارن برگرده به خودشون 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
دختررررر اينقدر ناراحتي نكن ، خدا پشت و پناهت باشه بقيه رو بسپار به نيتي كه تو دلشون دارن اگه بدون م ...

ممنون گلم انشالله که سالم باشه مراد دل شمارو هم بده 😍😍😍

تیکر تولد دختر نازنینمه