2733
2739

سلام به مامانی عزیز یه خواهشی ازتون دارم به عنوان خانمی که تازه باردار شده و ماهه سومشه التماستون میکنم توروخدا تا یه زن باردار دیدین نشینین از تجربیات سقط خودتونو دورو بریاتون واسشون تعریف کنین بخدا خسته شدم استرس گرقتم مطب دکتر میرم تا میگم حاملم من چند هفتته میگم مثلا ۱۱ میگه اره دختر خالم تو هفته ۱۱ سقط کرد یا خودم تو هفته ۲۰ سقط داشتم سرکار میرم همکارام خاطرات سقط کل تیرو طایفشونو واسم تعریف میکنن نی نی سایتم که شده پر حرفای ناامید کننده به قران قسم هیچ لذتی از این سه ماه بارداری نبردم 😭😭😭😭😭یکم ملاحطه کنین البته شماها که گلین روی صحبت با بعضی خانم هاییه که بدون فکر صحبت میکنن تو جمع

تیکر تولد دختر نازنینمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میری مطب به کسی نگو بارداری. بگو اومدم دوا درمون کنم حامله شم.به همکاراتم بگو این حرفا رو نزنید استر ...

نمیشه شهر کوچیکه یه اشنا باشه میگه نازاس همکارامم خیلی صمیمی نیستیم دیروز دیگه صدای یکیشون در اومد گفت بابا این حاملس چه حرفاییه میزنین 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

شايد منظوري ندارن ! بهرحال اوني كه از سقطش ميگه اونقدر تو دلش درد هست كه يهو به زبون مياره ! 

خانوم هاي باردار هم حساس شدن ها ! 

ايشالا بدون دردسر ميگذره اين چند ماه

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

خب اکر دوست ندارید و انقدر حساسید‌ که تجربه سقطاشون رو بگن اصلا راجع به بارداریتون صحبت نکنید هر جا مینشینید

نگید که خودشون میگن

چون امکان نداره کسی بی دلیل و بی مقدمه درباره سقطش صحبت کنه .

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

وا خب بگو راجبش نحرفین

تازشم شاید میخان تجربه هاشونو بگن که برای شما اتفاق نیفته

من خودمم سقط داشتم هر کی هم باردار میشه ازم میپرسه و اتفاقا به خیلیا کمک کردم بارداری سالم داشته باشن.

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
خب اکر دوست ندارید و انقدر حساسید‌ که تجربه سقطاشون رو بگن اصلا راجع به بارداریتون صحبت نکنید هر جا ...

نه اتفاقا اصلا راجع بهش صحبت نمیکنم حتی به مامانم گفتم به کسی نگه اما میری تو مطب منشی میگه خانمای باردار بیاین اینطرف بعد میفهمن دیگه سرکارمن بخاطر اینکه لکه بینی داشتم باید به رئیس میگفتم باردارم که زیاد کار نکنم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

من و سما بارداریم 

ولی خیلی ها تاپیک میزنن و درباره نحوه سقط اونایی که ناخواسته سقط شدن و کارهای بعد از سقط که باید انجام بدن سوال دارن شما میتونی اونا رو نخونی

تو محل کار هم بگو لطفا این حرفا رو نزنید تو روحیه من و جنینم تاثیر منفی میگذاره 

به همین راحتی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
شايد منظوري ندارن ! بهرحال اوني كه از سقطش ميگه اونقدر تو دلش درد هست كه يهو به زبون مياره !  ...

مطمئنن منظوری ندارن اینو میدونم اما خوب دلیلشو نمیدونم چرا تعریف میکنن درد سقط ۱۲ سال پیش هنوز هست ؟بخدا بعصیا بی ملاحظن

تیکر تولد دختر نازنینمه 
وا خب بگو راجبش نحرفین تازشم شاید میخان تجربه هاشونو بگن که برای شما اتفاق نیفته من خودمم سقط داشت ...

دقیقا منم همینطور 👌🏻

وا خب بگو راجبش نحرفین تازشم شاید میخان تجربه هاشونو بگن که برای شما اتفاق نیفته من خودمم سقط داشت ...

بخدا من دلیلی نمیبینم تجربه سقطشونو به من بگن منم اصلا سوال نمیکنم مثلا اونروز تو محل کار حرف از بزرگی شکم شد من گفتم شکمم بزرگش شده با اینکه هنوز سه ماهمه گفت اره منم بارداری اولم بزرگشد سه ماهم بود بعد فهمیدم بچم مرده تو شکمم اخه این حرفیه به من بزنه ؟؟

تیکر تولد دختر نازنینمه 
من و سما بارداریم  ولی خیلی ها تاپیک میزنن و درباره نحوه سقط اونایی که ناخواسته سقط شدن و کاره ...

نه بابا تاپیکای اونا نمیرم اصلا بیشتر تو محیط بیردن منطورمه 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706