2726
عنوان

وای خدا کی عروسیم میشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 134 پست
ب قران منم الان دارم سر این موضوع گریه میکنم😢

سلام 

یه سوال بپرسم ازتون

رژیمتون چجوریه که اینقدر وزن کم کردید؟

هر ماه چقدر کم میکنید؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خدا صبرت بده من ۱۱ ماه عقد بودم زجر دنیا کشیدم موهام سفید شد ... حا

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

وای خییییبلی سخته. بهشون اولتیماتوم بدین. وگرنه هیچ کاری نمیکنن. به مامان و بابات بگو حرف بزنن. من 27 سالم بود وقتی عقد کردم سه سال عقد بودم. مادرشوهرم یه بار برگشت گفت وای عروسم 30 سالشه! کی دیگه عروس 30 ساله میگیره!!! 

گریه نکن هر چند میدونم سخته چه دعوا ها که با شوهرم نمیکنیم بخاطر دوری ازش خیلی دلتنگش میشم عصبانیتم ...

کاش فقط بلاتکلیفی با شوهر بودـانقدر با مامانم دعوا میکنیم ک خودمونم خسته میشیم هر بارم کلی سرکوفت میزنه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

من عقدم 8 ماه طول کشید ولی واسم 8 سال بود خیلی سخته ازطرفی خانواده ها وقتی دختر عقد میکنه میشن دشمن خونیش همش بحث میکنن بعد عروسی خوب میشن 

ان شا اله همتون از بلاتکلیفی دربیاید برید سر زندگیتون

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
سلام  یه سوال بپرسم ازتون رژیمتون چجوریه که اینقدر وزن کم کردید؟ هر ماه چقدر کم میکنید؟

کالری شماری.اگ خوب رعایت کنی ماهی ۴کیلو

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
شما همونی نبودی که باردار شدی از نامزد صیغه ایت بعد ولت کرد رفت ؟؟بعد دوباره برگشت؟

نه ایشون نبودن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706