2726
عنوان

سرماخوردگی نوزاد

234 بازدید | 13 پست

سلام ئوستان عزیز. نوزاد 4ماهه ام چند روزه سرماخورده دکتر بهش ازیترومایسین داد الان 6 روزه دارو خورده اما خوب نشده.خیلی سرفه میکنه شیر مادر هم میخوره

بی قراره و همش گریه میکنه .گوششم سخت زخم کرده

سلام

داروهای گیاهی و شربت عسل خودتون بخورین

اب سیب طبیعی هم در حد چند قاشق سه وعده به نی نی بدین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.آزیترو رو باید۵ روز بدی.دیگه بیشتر نده

چون چهارماهه است نمیشه لیمو شیرینم بدی.در کل مرکبات زیر یکسال ممنوع چه برسه به چهارماه.سعی کن بخورش بدی،اگه دستگاه داری که چه بهتر اگه نه  بغلش کن زیر حوله خودت بخور براش بذار.مراقب باش نسوزه.شیرم تا میتونی بده و خودت میوه و ویتامین سی بخور

2728

واقعیت سرما خوردگی جزیی به مرور خودش رفع میشه

یعنی دکتر به یقین رسید که بچه گلوش یا گوشش چرک کرده که آزیترومایسین داده.

از قطره بینی قبل شیر استفاده کنید

بچه رو گرم نگه دارید نه اینه خفه اش کنید

خودتون غذاهایی که میخورید رو رعایت کنید

چای بابونه آویشن عسل لیمو سوپ شلغم کدو حلوایی آب سرد و غذای سرد نخورید

اگه تب کرد تبش رو کنترل کنید که تشنج نکنه

سرش رو هم کلاه نخی بذارید شب ها کلا الان که هوا سرده باشه رو سرش

دمای خونه مطبوع باشه

اگه لازم ش دویباره دکتر ببر

بچه ها موقع مریضی بیقرار میشن

داروهای ضدحساسیت برا بچه خوب نیست عصبی میکنه بچه رو

باید به اعصابت مسلط باشی تا خوب شه دستپاچه نشو باهاش مدارا کن و سعی کن شیرتو بخوره اگر کسی میتونه بیاد پیشت کمکت کنه این چند روز خیلی خوب میشه.