2726
عنوان

بعد از سقط

169 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من ۴ماه پیش سقط داشتم بعد عید میخوایم اقدام کنیم بنظرتون امروز برم دکتر؟نمیخوام سقط تکرار شه 

طول بارداری نزدیکی داشتیم و کم کاری تیروئید داشتم اینا میتونه دلیل سقط باشه؟شوهرم میگه شاید دلیل سقط رفت و امد زیادمون باشه اخه هرهفته ۲ساعت میرفتیم شهر مامانم اینا خرید و دکترم زیاد میرفتیم 

ماه دوم اقدام حامله شدم ۱۰هفته سقط شد تو سونو هم رشد بچه کند بود مثلا تو ۲هفته ۷روز رشد داشت 

بنظرتون دلیل سقط چی بوده؟

اگه میشه برام صلوات بفرستین ممنونم😗😗

اسپرم و تخمک ضعیف بوده ربطی به رفتو امد و رابطه نداره . رشد نکرده .

باید تقویت بشید دوتاییتون

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

عزيزم نگران نباش بچه اول منم سقط شد خيلي طبيعيه

بخاطر اختلال كروموزومي بوده،منكه بعده ٥ ماه اقدام كردم همون بار اول گرفت ولي رعايت كردم جارو نميزدم زياد دولا راست نشدم،مسافرت نرفتم،٣ ماه رعايت كني تمومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسپرم و تخمک ضعیف بوده ربطی به رفتو امد و رابطه نداره . رشد نکرده . باید تقویت بشید دوتاییتون

با دارو یا تغذیه باید تقویت شیم؟چطور؟

عزيزم نگران نباش بچه اول منم سقط شد خيلي طبيعيه بخاطر اختلال كروموزومي بوده،منكه بعده ٥ ماه اقدام ك ...

شما رفتید دکتر؟چرا سقط شد گلم؟من رشدش کند بود از این میترسمدوباره تکرار شه 

عزیزم شما باید حتما تیروئیدتو اول درمان کنی  مشکلات تیروئید باعث بروز این عوارض در حاملگی میشه

امروز میرم دکتر زنان 

مشکل تیروئیدم اینقدر زیاد بود روزی نصف قرص میخوردم 

منم سقط داشتم تیروئیدمم کم کار بعد ۶.۲ بود ولی نموند دکتر گف بخاطر تیروئید بوده نمیدونم والا

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

نه نرفتم،٢ ماه يدوفوليك خوردم بعد اقدام كردم،مال من ١١ هفته بودم تو٩ هفته مونده بود،تكرار نميشه،يا رحمت ضعيف بوده يا تخمك يا اسپرم مثلا من شوهرم فيناسرايد ميخورد ٥ ماه قطع كرد اوكي شد

امروز میرم دکتر زنان  مشکل تیروئیدم اینقدر زیاد بود روزی نصف قرص میخوردم

منم نصف قرص میخوردم

میگم رفتی دکتر بپرس بخاطر تیروئید بوده؟بعد ب منم میگی؟

میگم شاید دکترم اشتباه کرده باشه

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
منم سقط داشتم تیروئیدمم کم کار بعد ۶.۲ بود ولی نموند دکتر گف بخاطر تیروئید بوده نمیدونم والا

انشالله خدا بچه سصحیح و سالم بهت بده گلم 

یهو سقط شد؟

امروز میرم دکتر زنان  مشکل تیروئیدم اینقدر زیاد بود روزی نصف قرص میخوردم

تيروئيد سر بارداري دومم داشتم تا ١٠ هفته نميدونستم ولي سقط نشد نگران نباش،شكم اول همينه دومي فرق داره كلا

عزیزم ممکنه براهرکسی اتفاق بیفته ی بار سقط رو پیگیری نمیکنن من خودم ی بچه دوسال ی ماهه دارم ی سال پنج ماهش بود باردارشدم قلبش تشکیل نشدبود تا چهارده هفته با داروگیاهی سقطش کردم دکترم گفت مال موادغذایه تن ماخی کمپوت موادغذای داری موادنگهدارنده اصلا نباید بخوری اول حاملگیت سنم بیست سه سال بود ..ی ماه بعدش از دوباره باردارشدم ناخواسته بود دکترم کلی دعوام کرد ولی خداروشکر مشکی پیش نیومد و الان شونزده هفته باردارم امروز حرکتای نی نی رو حس کردم خدایا شکرت خدا همه منتظرا حاجت رواشن ..

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
2706