2733
2734

یه دونه تخم مرغ محلی داشتم امروز برا پسرم خواستم بپزم ولی انقد گشنش بود زود برداشتم یکم عسلی شد دارم از استرس میمیرم اگه مریض بشه چی کسی بوده به بچه اش داده باشه هیچی نشده باشه یه سالشه توروخدا کمک

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی نمیشه بابا نترس . من پسرم ده ماهشه نفهمیدم اونروز عسل دادم بعد که فهمیدم چقد مضره و سم تولید میکنه تو بدن بچه داشتم سکته میکردم از دکتر پرسیدم گفت اشکالی نداره ولی دیگه نده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

زرده كاملا بايد بپزه،،، ولي خوب منم گاهي ازين كارا ميكنم، به پسرم تخم كفتر خام دادم،، هرچند مردم و زنده شدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

سلام

هیچیش نمیشه

دکتر اکبری توی برنامه تلویزیون میگفت کلا زرده تخم مرغ دو دقیقه که بپزه کافیه. اون چیزایی که میگن از تخم مرغ ضرر داره، مال سفیده است

زرده رو خام هم میخورن اشکال نداره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

منم تخم مرغ میپزم همش شک میکنم پخته شده یا نه از ترس سالمونلا

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
چه اشکالی داره مگه؟ تخم محلی که بهتر از این تخم مرغهای ساده هست

نمیدونم میگن تخم مرغ یه باکتری داره به اسم سالمونلا که اگه خوب پخته نباشه از بین نمیره حالا چکار کنم عجب غلطی کردم

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
وا پس اینهمه آدم که تخم مرغ عسلی میخورن همه سالمونلا گرفتن؟یک در هزار میگن چنین ریسکی هم وجود داره

من خودمم میخورم عسلی آخه بچه است عب نداره؟

هیچی نمیشه بابا نترس . من پسرم ده ماهشه نفهمیدم اونروز عسل دادم بعد که فهمیدم چقد مضره و سم تولید می ...

دیگه نمیدم هیچوقت

مثل تب مالت هست دیگه. همه گاوها که شیرشون حاوی میکروب تب مالت نیست ولی ما احتیاطاً میجوشونیم. تخم مرغ هم همینطوره. شما همیشه کامل بپز . یه بار اشکال نداره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
سلام هیچیش نمیشه دکتر اکبری توی برنامه تلویزیون میگفت کلا زرده تخم مرغ دو دقیقه که بپزه کافیه. اون ...

اتفاقا سفیده اش خوب پخته بود زرده شل بود یکم

2706