2726
عنوان

اصفهانیا بیان میخوام بیام شهرتون

167 بازدید | 31 پست

سلام دخترا من از بچگی آرزو داشتم اصفهانو ببینم امسال تصمیم گرفتیم بریم خیلی خیلی خوشحالم فقط میخواستم ببینم بدون رزرو میشه هتل پیدا کرد روزای اول عید؟

جاهای دیدنی هم معرفی کنین خیلی عالی میشه😍

معمولا همه هتل ها پره اینترنتی رزو کن 

جای دیدنی سی و سه پل و میدون نقش جهان و پل خواجو و چهل ستون را من خیلی دوست دارم

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پر و شلوغه

رزرو کن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
معمولا همه هتل ها پره اینترنتی رزو کن  جای دیدنی سی و سه پل و میدون نقش جهان و پل خواجو و چهل ...

ای بابا چقد بد آخه دقیق نمیدونیم کی میرسیم.. یعنی مسافرخونه و اینا نمیشه اصلا جایی پیدا کرد؟

هتل را حتما رزرو کن. 

اگر بتونی الانا بیای خیلی هم وبه چون زاینده رود, اب داره. 

برای عید. ناژون. کوه صفه. نقش جهان. سیتی سنتر. کلیسا وانک و...  خیلی جاهای دیدنی هست ببینی. 

خورشت ماست. بریانی. و بستنی سنتی هم بخور حتما. 

امیدوارم اصفهان بهت خوش بگذره

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
من اصفهانیم ولی اصفهان نیستم.تاجایی که از قبل یادمه عید خیلی شلوغ میشد وواقعا جانبود.اگه حساسی به مح ...

نه حساس نیستم ولی بچه دارم حتما باید هتلی جایی باشه.. هواش چطوره عیدا؟ 

آخی من چند بار رفتم البته دوبارش چادگان.. شهرش خیلی قشنگه نقش جهانش یه صبح تا شب باید بری شایدم تمومش نکنی بازار و.. خوبه من میناکاری خریدم😍 اتشکده هم داشت تنبلیم اومد برم پیاده روی داشت انگار..سی و سه پل و .. ک معروفن😊

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
ای بابا چقد بد آخه دقیق نمیدونیم کی میرسیم.. یعنی مسافرخونه و اینا نمیشه اصلا جایی پیدا کرد؟

یه سری هتلا هست دوره از مرکز شهر شاید بتونی جا پیدا کنی 

خونه زیاد هست وایسادن کنار خیابون کلید نشون میدن

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

تو مدارس حتما میتونی پیدا کنی با تمام امکانات. و هم چنین خیلی از املاکیها سوییت اجاره میدن

2706