2737
2734
عنوان

لوزه سوم دخترم

151 بازدید | 7 پست

سلام دوستان عزیز یه دختر 4 ساله دارم لوزه سوم داره یه خواهشی دارم هرکی تجربه ای در مورد این موضوع داره یه دکتر خیلی خوب بهم معرفی کنه ممنون میشم ازتون 

سلام عزیزم کدوم شهری

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم از بچگی لوزه سوم دارم همه گفتن عمل رفتیم پیش یه دکتر خیلی متخصص گفت لازم نیست عمل بشه تا الانم عمل نشده و اتفاقی هم نیوفتاده فقط بچه بودم زیاد سرما میخوردم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728

من عمل کردم بچگی خیلی خوب شد....قبلش لوزه هام بزرگ بود اصلا نمیتونستم غذا بخورم تو گلوم گیر میکرد ....موقع عملش اکثرا تابستونه ک بتونی بستنی بخوری

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
بیخودی عمل نکن گلم

میترسم اگه عمل نکنم بدتر بشه آخه شبا همش خرخر میکنه البته چند تا دکتر هم بردم همش داروهای ضد آلرژیو اسپری بینی دادن تا موقعی هم که سرما نخورده حالش خوبه ولی بمحض اینکه سرما بخوره اوضاع تنفسیش میریزه بهم، خیلی هم کم غذاست میگم عملش کنم بهتر بشه  

میترسم اگه عمل نکنم بدتر بشه آخه شبا همش خرخر میکنه البته چند تا دکتر هم بردم همش داروهای ضد آلرژیو ...

گلم تو لوزه بچه ها ی حفره هایی هست غذا و ... توش گیر میکنه قدیمیا ی کاری بلدن بهش میگن تل گیری اون دونه ها از حفره ها درمیارن. اگه اون تکه های غذا بمونن ایجاد عفونت میکنن و‌همه فکر میکنن بچه گلوش عفونت کرده اما مشکل حای دیگه اس‌. همه جای دنیا از جمله امریکا این موضوع رو قبول دارن به جز دکترای افاده ای گوش و حلق و بینی ایران که زرتی میگن برو لوزه اش رو عمل کن

ی تل گیر تو شهرتون پیدا کن مشکل حل میشه بزرگتر بشه حفره ها از بین میرن

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
2738