2737
2739
عنوان

دوستای عزیزم میشه راهنماییم کنین

40 بازدید | 6 پست

سلام خانوما تو رو خدا راهنماییم کنین 

من اگه بخام دانشگاه سراسری حسابداری یا مدیریت قبول شم چه قدر رتبه میخاد میشه از لحلظ درسی راهنماییم کنین 

من دیپلم هستم ت رشته تحربی بعدش ازدواج کردم نتونستم بخونم همسرم لیسانسه واقعا حس میکنم خیلی بی ارزشم بچه هم ندارم میشه کمکم کنین 

یا کامپیوتر هم دوس دارم کلا یه راهنماییم کنین دیگ

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته هاي تجربي رو ادامه بده اونا اينده دارن

خب چی بخونم تو رو خدا کمکم کن خیلی دارم تحقیر میشم 

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
2731
س.تو شهرستان دانشگاه ازادش بدون کنکور دانشجو میپذیره توهر رشته ای ک بخوای.

اگه سراسری بخام چی ؟

چون واقعا هزینه ها دانشگاه ازاد خیلی زیاده

هرچي ميتوني قبول شي خوبه پزشكي داروسازي دندانپزشكي هوش بري راديولوژي مامايي پرستاري بهداشت ...

رشته های پایین تر واقعا با زندگی متاهلی نمیتونم برسونم مثلا حسابداری و مدیریت مالی یه همچین رشته هایی ت دانشگاه سراسری باید رتبم چند شه