2733
2734
عنوان

غربالگری دوم

130 بازدید | 23 پست

من آزمایش غربال اول رو دادم و نتیجه خوب بود و مشکلی نداشت اما الان دکتر ازمایشای غربال دو رو هم برام نوشته.  نميدونم انجام بدم يا نه، نظرتون چيه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه مشکلی نباشه معمولا نمینویسن دومی رو

منم اولی خوب بود ولی چون نسبت فامیلی داشتیم گفت دومی رو برو .خداروشکر اونم خوب بود

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
پس چرا دکتر من برام ننوشت و فقط گفت سونو انومالی رو انجام بده؟

اگه اولیمشکلی نباشه دومی رو نمینویسن عزیزم.نگران نباش

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
یعنی دیگه ازمایش خون نیست؟

چرا هست من دادم

۲۷۰ ازمایش شد ۲۷۰ هم سونو انومالی

چون ریسکت بالاتر از 1000 بوده زیر 1000 باشه دومی رو برات مینویسن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بستگی ب دکتر داره احتیاط شرط عقله در هرصورت انجام دادنش ضرر نداره

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
مطمئن باشم؟ مگه نمیگن دومی کاملتره؟ فکر نمیکنی اگر دومی رو بدم شاید بهتر باشه؟

اگه از نظر هزینه مشکلی نداری انجام بده صرر نداره 

ولی مطمئن باش اگر لازم بود دکتترت برات مینوشت

2706