1177
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

نوپا منظورش بود😂

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️
1156
بقيه نوزادا مگه چندتا پا دارن😨

فکر کنم دوماهه منظور بود 😂😅

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی برمی آید، یک مرد ضعیف خواهد گفت که او یک زن پرمدعاست•••         آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود. باورهای قدرتمند بر احساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارند. اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند•••   •••قانون زندگی قانون باورهاست•••
1194

ترنجبین نده بدترین کار همینه که ترنجبین بدی. چون ترنجبین  میزان زردی رو دربدنش  مخفی میکنه. حتما ببر دکترش ببیندش.و دیر بردن یعنی اسیب جدی زدن و خطر وریسک داره . و جبران ناپذیر.

بهش نده بچه رو بیحال میکنه قندش میفته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

چرا تا 2 ماهگی هنوز زردی داره ببرش دکتر دارو بهش بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1184
این چه حرفیه ؟؟؟من دکتر گفت بهش ترنجبین بده،دادم سه روزه زردیش رفت

شما بده. ولی اجازه نداری  نظر م رو  نقض کنی. دکترت زمانی گفته که کنترل داشته میکرده و توصیه اش بر مبنای حال بچه بوده. 

1182