2726
عنوان

یکی منو از ابهام در بیاره

358 بازدید | 45 پست

بچه ها به نظرتون اگه خدارو برای گرفتن یه حاجتی صدا بزنیم ..بنده بدی هستیم؟؟؟

من همش فک میکنم ما باید خدارو برای خودش ستایش کنیم و درخواستی ازش نداشته باشیم چون رسم بندگی نیست

میشه منو از ابهام در بیارید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز خيلي حالم بده شايد ربطي به تاپيك نداشته باشه ولي همش دارم خبر مريض شدنه اينو اونو مبشنوم سن بالا و جوون،ميگن تا چند ساله آينده بيشتر مردمه ايران اين مريضي رو ميگيرن،واقعا زندگي چقدر بي ارزشه😞

هرکسی هرچیزی رو نداره دوس داره..در وجود خدا فقر و نیاز نیست و خدا دوس داره ما فقر و نیازمونو به درگاهش ببریم تا تدبیرش کنه..فقط واقعاباید به خودش بسپریم و جوش نزنیم..و صرفا به خاطر خواسته هامون عبادتش کنیم...اصلا اگه قرار باشه یکی ازتون چیزی بخواد ..دوس دارین چه جوری خواسته شو مطرح کنه و توی چه شرایطی.. همون جوری از خدا بخوایم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

وا خود خداوند میفرمایند  ادعونی استجب لکم 

بنده بدیم یعنی چی

از خدا نخواهیم از بنده ی خدا بخواهیم؟؟

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706