2726
عنوان

انتقام🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 81 پست
انگار اینا اشتباهی و برعکس بافته شدن به جای اینکه تولید کننده دور بریزه دونه ای ده تومن تو بازار فرو ...

😩😩😩😩یاخدا

۱۰تومن؟؟؟؟؟

برامن جنسشم قشنگ معلومه ازاین خوباس.

اتفاقا خودم حدس میزدم ک اشتباه بافته شده!!!ـجالبع!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه چیز قابل استفاده رو الان میشه خرید؟😁

آره گلم میشه متناسب با بودجه ای که بخوای هزینه کنی یه چیز به درد بخور بگیری

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
میگم جریان تابلوفرش چپکی چیه؟؟؟؟ ی بنده خدایی برامن هدیه اورد ولی واقعا نفهمیدم داستانش چیه!!!!!

ارزونه دونه ای 10 تومنه . و چون چیکیه نمیشه نصبش کرد تو خونه و چون  آیه قرانه نمیشه جور دیگه استفاده کرد مثلا پادری

😩😩😩😩یاخدا ۱۰تومن؟؟؟؟؟ برامن جنسشم قشنگ معلومه ازاین خوباس. اتفاقا خودم حدس میزدم ک اشتباه باف ...

فکر کنم پنج تومنیشم بود 

مال این خانوم وان یکاد بود 

خوب دیگه برعکسش به درد نمیخوره باید دور میریختن

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر
😁😁😁یاد تابلو فرششون انداختیم یه تابلو فرش اوردن برام سه سال پیش ۱۲۰ پولش بود همش میگن ۸۰۰ خریدیم ...

همون رو ببر 

بگو چون  خیلی ارزشش زیاد بود دوست داشتم به خودتون بدمش

اگه دروغ نگفته بودن این پیشنهاد رو نمیدادم

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

برو نفري يه گازشون بگير به جا كادو😂😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
ما یه جمله ای داریم میگیم کادو رو یا به شان خودت ببر یا به شان طرفت  تو به شان خودت ببر گرچه ب ...

مثل چی؟ من دوس دارم کادویی که میبرم خودمم دوس داشته باشم الانم باخواهر شوهرم هردو یه میوه خوری دوسداریم ۱۹۰ ولی یاد کادوهای اونا میوفتم نمیخوام چیز خوشگل ببرم

2706