2726

نی نی یارو چجوری باید تک کرد .من چند بار تگ کردم نیومد و پاک نشد

کاشکی میشد تاپیکارو پاک کرد

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو تو قسمت تامیک های مدیریت سایت

تاپیک های مربوط به نی نی یارها اونجا هست

از ساعت 12 شب تا 4 صبح می تونی براشون تو اون تاپیک لینک تاپیکی را که می خوای حذف کنی را بزاری

بقیه ساعت های روز تاپیک شون قفل هست

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
برو تو قسمت تامیک های مدیریت سایت تاپیک های مربوط به نی نی یارها اونجا هست از ساعت 12 شب تا 4 صبح ...

حالا واقعا پاک میکنن یا اونم سرکاریه

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
حالا واقعا پاک میکنن یا اونم سرکاریه

بله عزیزم

البته فقط یک تاپیک در روز را پاک می کنن

اگر تعدادش بیشتر باشه باید تو روزهای مختلف پیغام بزاری

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

2706