2737
2734
عنوان

چقدر دوست داشتم ....

286 بازدید | 41 پست

حسود نيستم تاحالا حسرت كسيو هم نخوردم 

ولي نميدونم چرا دو سه روزه 

خيلي دلم ميخاد مثل اون خانم باردارايي باشم كه سرحالن مثل اونايي كه بلرداري راحتي داشتن و بخودشون ميرسيدن اين بارداري منو خيلي افسرده كرده حتي نميتونم يه حموم بدون دغدغه برم چن روزه مني كه هر روز ميرفتم حموم حموم نرفتم لكه بيني داشتم شياف مصرف ميكنم جفتمم پايينه دهانه رحمم اوضاعش انچنان خوب نيست 

يه دست لباس مناسب ندارم پول لباسارو دادم دانشگاه الانم نميتونم برم تورو خدا دعا كنين اوضام روبه راه بشه لاقل بتونم درسمو بخونم😭😭😭😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

اما خدارو شكر بابت ني نيم😢

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول بارداريم ويار شديد 

نزديك عيده خونم پر از خاكه دلم ميخاد بيفتم به جون اين خونه و تميزش كنم😭

2728

خدا رو شکر 

من‌و امثال من همینشم نداریم

ناشکری خیلی بده خیلییییی

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

بارداری کلا سخته  ، واسه همه سخته 

بستگی به خود آدم هم داره ، البته بعضیا با وجود اینکه حالشون بده بازم سعی میکنن سرحال باشن 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

من تا ماه هفتم شب و روز بالا میاوردم بد ویار بودم کلی وزن کم کردم اشکال نداره عزیزم وقتی به دنیا میاد همه چی یادت میره

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
بعدا ک نی نی دنیا اومد این سختیا برات خاطره میشن

ميترسم اون موقع هم نتونم در گير خداي نكرده چيزاي ديگه بشم

2738
خدا رو شکر  من‌و امثال من همینشم نداریم ناشکری خیلی بده خیلییییی

الهي خدا دامنتو سبز كنه 

اول بارداريم ويار شديد  نزديك عيده خونم پر از خاكه دلم ميخاد بيفتم به جون اين خونه و تميزش كنم ...

من ارزو دارم بچه داشته باشم. تین چیزاش مهم نیس. درست میهش اصن غصه نخور

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
2706